Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Recenze: Seino s poprsím umí čarovat

Možná si vzpomínáte, že v březnu podstoupila bloggerka Kateřina prsní ošetření. Ale protože jedinou návštěvou kosmetického salonu péče o ňadra nekončí, Kateřina dostala malý úkol. Otestovat tonikum Seino, úžasný, lehoučký a rychle vstřebatelný produkt, který je alfou a omegou našeho prsního programu. Jak byla Kateřina spokojená? O to se s vámi podělí v následujících řádcích.

Když jednoduchý design lahodí oku

První věc, která mě na toniku zaujala, je způsob balení. Do rukou se mi dostala pevná, úhledná krabička, která má v sobě část francouzské rafinovanosti, snad možná špetku severské strohosti. Tato noblesní jednoduchost nikoho nenechá na pochybách, že v rukou drží zcela výjimečný produkt. Po rozevření krabičky na mne vykoukla samotná nádobka s aplikátorem doplněná o letáček s instrukcemi. Flakonek je oblý a krásně padne do ruky. To mě u GERnétic vždy dokáže potěšit. Myslí na anatomii drobné dámské ruky, která Seino (či jiné produkty jako šampon Medul či pleťové tonikum Sebo Ger) bude držet. Aplikátor lze také jedině pochválit, díky němu totiž produkt nekontaminují nežádoucí mikroorganismy, které by mohly znehodnotit aktivní látky. Dávkuje přesné množství produktu, nikde z aplikátoru ani střičky nic neukapává. Těsní dokonale, není třeba se strachovat, že by Seino nepřežilo cestu na dovolenou. Shrnuto, podtrženo. Nejen, že balení je krásné, vyzařuje z něj výjimečnost, ale je též velmi praktické a odolné. To je dobrá hodnota, uvážím-li, že spolu žijeme 3 měsíce, byly jsme se podívat na Korfu, jely jsme na Vysočinu i k Máchovu jezeru.

foto-2

Aplikace Seina mě ledasco naučila o vlastním těle

Seino jsem používala tři měsíce a pár dní k tomu. Což je, jak mi potvrdila Lída Baďurová, Gerneticienne z Kosmetického studia GERnétic v pražských Řepích, indikátor toho, že aplikuji správné množství. Koho by taková pochvala nezahřála u srdce, vždyť se správným množstvím efektivní kosmetická péče stojí i padá. A kolik je správné množství? Má odpověď zní: Je to individuální. Jsem žena krev a mléko, proto jsem střičku musela zmáčknout průměrně 12x na ošetření nejen ňader jako takových, ale též dekoltu, solar plexu a kůže na hrudníku navazující na podpažní oblast. Řekněme, že jsem kopírovala Lídin styl, který jsem si odnesla z jejího profesionálního ošetření. Jen ta záda byla horší, nebo spíše téměř vždy opomíjená. Jen když jsem odchytla partnera, aby mi s tímto místem pomohl, měla jsem kosmetické svědomí skutečně čisté. Poprsí zkrátka nejsou jen ty dva kopečky na hrudi, je to komplex vazivových a tukových tkání a skutečně nejefektivnějších výsledků dosáhne člověk tehdy, když se zaměří na celek, nejen na prsa jako taková. Dokonale to GERnétic vystihuje, protože i tak „banální“ věc je vlastně velmi komplexní a neodpouští žádné šizení. To vše se ve výsledcích odrazí.

foto-3

Chladivé doteky prsního tonika Seino

Nejprve jsem se bála, že budu s pravidelností trochu na štíru. Byla to nová věc, kterou jsem nějak musela zařadit do svého ranního (a večerního) rituálu, tedy té části dne, kdy tak trochu jedu na autopilota. Jenže žádné krušné chvilky se nekonaly. A to mě mile překvapilo. Přiznám se, že jsem na sebe taky trochu pyšná, protože se mi líbí pečující úkony pro půvab a zdraví plnit na jedničku. Co mi to vše bezpochyby ulehčilo? Když se Seino dotklo pokožky, působilo tak chladivě, tak příjemně. V teplých jarních a letních dnech jsem si to doslova užívala. Vstřebávalo se ve chvilce, takže jsem neměla pocit, že by mne tento proces nějak zdržoval. I vůně se mi zalíbila a těšila jsem se na ni každý den. Je decentní, cítím rostlinné tóny, doplněné o něco hebce sladkého a svěží citrusy nebo citrónovou trávu. Je to neutrální antistresová vůně, malý doušek aromaterapie, který mi vždy zpříjemnil začátek (někdy i závěr) dne.

foto-4

Co Seino dokáže?

Tonikum z prsního programu GERnétic jsem zařadila do své beauty rutiny plánovaně tak, abych měla na dovolené na zeleném řeckém ostrově, Korfu, krásný dekolt v dvojdílných plavkách. Pevná a hezky tvarovaná ňadra jsou něco, nad čím se dme pýchou snad každá žena. A víte co? Vyšlo mi to. Už po měsíci jsem si všímala, že poprsí tak nějak lépe drží tvar, formu. Pokožka vypadala pěstěněji a pevněji. Ve třetím měsíci prsa nejen že byla pevnější na pohled, nýbrž jsem zaznamenala, že jsou trochu pozvednutější. Pracovně jsem si tento jev nazvala „korzetový efekt“.

Není se čemu divit, Seino obsahuje aktivní látky, které doslova proměňují kožní tkáně a pojiva. Tonikum dokáže pokožku poprsí vyhecovat, zenergetizovat, povzbudit k tomu, aby se buňky chovaly jako by jim bylo dvacet. Za tímto efektem stojí hluboké vědomosti vědeckého týmu GERnétic o výživě jednotlivých buněk. Byl tak stvořen jedinečný mix rostlinných složek, které omlazují, aktivují a zkrášlují. Spojení chmelu, sóji a ženšenu. Právě ženšen stimuluje krevní mikrocirkulaci a díky tomu je do jednotlivých tkání dodáváno správné množství živin obsažených v krvi. Chmel se sójou stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Jsou to dvě látky, které způsobují, že ňadra si zachovávají krásný tvar a pevnost.

Když jsem výsledky viděla v zrcadle, byla jsem velmi spokojená. Když si jich všimnul i partner, byla jsem nadšená. A tak jsem neodolala a několikrát si vyšla v šatech, které vypadají bezvadně pouze bez otravně čnících podprsenkových ramínek. Nakonec jsem i na dovolenou letěla v triku odhalující ramena a s výsledným vzhledem svého dekoltu jsem byla až arogantně spokojená. A ten pocit svobody! Seino na mě mělo ještě jeden pěkný účinek. Přestala jsem se zabývat tolik tím, co si o mém vzhledu myslí jiní a začala se cítit víc sebevědomě. S takovým rozpoložením totiž ženě (i muži) sluší cokoli. Ať už s podprsenkou, nebo bez ní.

foto-5

S čím Seino kombinovat?

Na tuto otázku vám odpoví vaše Gerneticienne. Každá jsme jiná, naše buňky mají jiné potřeby. Někdy stačí jen trocha tonizace, jindy je třeba zapojit i další přípravky prsního programu jako krém Macro 2000 nebo buněčný stimulátor Endo Spécial+, případně i doplněk stravy Bust z řady Natur Diet.

Rozhodně neuškodí Seino kombinovat s pohybem podporujícím pěkný vzhled hrudníku a také s tím, že si s každým dnem péče více budeme uvědomovat to, jak je ženství výjimečným a krásným darem. Myslím si, že získat vztah k sobě jako k ženě, uvědomit si tu hodnotu, nakonec mnohým může pomoci i po psychické stránce, po stránce vnímání sebe sama a svého těla. A kdo ví, třeba na to vaše tělo zareaguje v tom, že se zpravidelní menstruační cyklus, přestane bolet v podbřišku při ženských dnech a nejen to. I já jsem nanášení produktu Seino brala jako takovou malou terapii své ženské části psyché, která někdy tak tak odolává tlaku v mnoha ohledech stále mužského světa. A láska k tomu, kdo jsme, jaké jsme právě teď, se může rodit i z takových maličkostí, jako je péče o krásu a zdraví.

S láskou,
bloggerka Kateřina