Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Šéfredaktorka Madam Business recenzuje novinky Vital Transfer od GERnétic

V březnu jsme oficiálně odhalili revoluční novinky francouzské kosmetiky GERnétic pro péči o pleť v premenopauzálním a menopauzálním věku. Výjimečnou řadu Vital Transfer, která na trhu nemá obdoby, jsme novinářkám nejen představili, ale také jsme každé věnovali produkty na testování. V tomto blogu se o svou zkušenost podělí Eva Brixi, šéfredaktorka a majitelka časopisu Madam Business, který je věnovaný podnikatelkám a manažerkám, bez ohledu na to, zda řídí velký podnik se stovkami zaměstnanců, nebo svůj kosmetický salon.

Design: Vital Transfer líbivě následuje rodinu GERnétic

Balení Vital Transfer Visage a Vital Trasfer Corps nevybočuje z identity značky, a tak je to dobře. Zákazníci zkrátka snadno poznají, že do rodiny produktů GERnétic patří. Líbí se mi, že je ale barevně odlišeno od ostatních produktů: starorůžové prvky mu velmi sluší. Vyjadřují jeho poselství, které se má starat o naši ženskost a mladistvost a svým způsobem také o duši. Připadá mi vkusné, že design není žádná divočina, je elegantní, jednoduchý. Mému oku by nelahodilo, pokud by byl produkt ve značně nápadné krabičce, která by narušovala zavedené pořádky ve vizuální identitě GERnétic. Myslím si, že tato řada, právě proto že jsou přípravky určené spíše kategorii zralejších dam, vyjadřuje přesně své místo na slunci i svým designem.

foto-2

Parfemace: Decentní a moderně nadčasová

Vůni jsem příliš nevnímala! A to je ono! Velkou část radosti z kosmetické péče čerpám právě z toho, že vůně lahodí mému nosu, ale nekřičí! Domnívám se, že je pro tento typ pleťového krému důležité. Parfemaci bych popsala jako lehkou, nevtíravou, svým způsobem unikátní a sympatickou. Vyjadřuje jistou nenápadnost, s níž se sluší stárnoucí pleť vnímat. To platí pro oba krémy z řady.

foto-3foto-4

Textura a nanášení: Vital Transfer Visage obstál i ve vedrech

Vážím si toho, že specialisté na vývoj produktů v GERnétic vytvořili příjemnou, lehkou konzistenci. Krém se díky tomu dobře roztíral a excelentně se vstřebával. Nebyl ani mastný, ani málo hydratační, prostě v GERnétic trefili recepturu, která mi naprosto vyhovovala.

V největších letních vedrech jsem krém nanášela jako závěrečný krok péče, protože mi dával přesně ten pocit, který jsem potřebovala – má pleť dýchala, vše se dokonale vstřebalo a já měla pocit volnosti, nikoli masky, pod níž bych se potila.

foto-5foto-6

Výsledky s Vital Transfer Visage: Pokožka nasycená pohodou a vyhlazení vrásek

Hodnotím-li pravidelné dlouhodobé používání krému, pak musím vyzdvihnout dvě věci. Pleť byla viditelně zklidněná a ve stavu mnohem větší pohody. Nesvědila, nepálila, nebyla stažená. Vital Transfer Visage se stal mým každodenním společníkem a bylo mi s ním dobře. Jeho používání nevyžadovalo čas navíc, a to byl jasný benefit v mém uspěchaném rytmu. V zrcadle se odrážela pokožka tváře vyrovnanější, odolnější, různé linky to doslova narovnalo. Velmi jsem dbala na to, abych s krémem ošetřovala oční okolí, kde zapůsobil jako žehlička na vrásky a povadlou kůži. Oční okolí bylo krásně projasněné a vyhlazené.

Velmi si cením toho, že na krém působil svým způsobem až psychologicky. Víte, pokud je pleť v pohodě, ovlivňuje to i stav mysli a duševní vyrovnanosti. Takto naladěná žena nepropadá tolik stresu, protože se prostě cítí ve své kůži. A to je další rozměr tohoto přípravku.

foto-7foto-8

Výdrž balení: Záleží na ošetřované ploše

Dnes si již přesně nepamatuji, jak dlouho mi krém vydržel, ale bylo to určitě období měsíce a půl, možná dvou nebo maličko déle, a to jsem jej nanášela samozřejmě také na krk. Aplikovala jsem poctivě ráno i večer. Ve chvíli, kdy by pleťovou variantu klientka nanášela též na dekolt, odhaduji, že jej spotřebuje během měsíce.

foto-9foto-10

Vital Transfer Corps: Vyrovnání barevného tónu pokožky na prvním místě

Krém jsem nanášela hlavně na paže, lýtka a holeně, kde mám díky jedné nepovedené aplikaci samoopalovacího přípravku (90. léta, když se s touto samoopalovací kosmetikou začínalo) pigmentové skvrny. Tato hyperpigmentace během používání značně zesvětlela, až došlo nakonec k úplnému sjednocení tónu pokožky. Mohu tedy potvrdit, že projasňující a zesvětlující účinek je velmi dobrý. Když jsem balení spotřebovala a začalo více svítit sluníčko, opět se pigmentace vrátila, ale nebylo to tak dramatické.

foto-11

Na tělové verzi Vital Transfer Corps se mi líbí jeho konzistence, myslím si, že bych jej mohla používat celoročně. Zvláčňuje, vyživuje, hydratuje. Pokožka je po nanesení malinko lepivá, ale není to nepříjemné. Balení mi však vydrželo kratší dobu, než tomu bylo u krému na obličej z této řady. Mohl to být přibližně měsíc a týden. Uvítala bych, pokud by výrobce zauvažoval o větším balení. Prostě „kotel“ pro toho, kdo chce Vital Transfer Corps používat dlouhodobě a na celé tělo. Ale samozřejmě chápu, že GERnétic je exkluzivní značka a cena takového množství by někoho mohla odradit. Zároveň chápu úskalí tak objemného balení, produkt by se mohl kontaminovat a případně kazit. Spoustě žen by Vital Transfer mohl udělat dobrou službu i v péči o dekolt, kam jsem já krém příliš neaplikovala, protože pro mne byly stěžejnější jiné partie.

Srdečně všem čtenářkám Blogu GERnétic,
PhDr. Eva Brixi, šéfredaktorka a majitelka časopisu Madam Business