Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Začněte s odstraněním celulitidy hned

Až… Není v našem světě nebezpečnějšího slůvka, zvlášť pokud jde o celulitidu. Svádí nás odkládat, odpírat si a v konečném důsledku se zanedbávat. Takže se pomerančové kůži začínáme věnovat teprve s plavkovou sezónou. Ale proč? Vždyť už během zimy se můžeme perfektně naladit na hladkou pokožku a dát ďolíčkům vale. A vedlejším efektem navíc budou lépe sedící kozačky! Je to jeden z mnoha benefitů procedury, na kterou bych vás ráda pozvala do Kosmetického studia GERnétic.

Ujet celulitidě

Od doby, co jsem poprvé pořádně šlápla do pedálů, jsem pro jízdu na kole zahořela. Dopravní prostředek, tělocvik, relax. Vyvětrat hlavu, rozproudit energii, vybít frustraci. Ale na cyklistice je nejlepší něco jiného. Dělá krásné nohy, které dobře odolávají celulitidě, i když na další pohyb už nezbývá tolik prostoru. Ale jak člověk zraje, tak i vazivová tkáň, která to drží hezky pevně pohromadě, trošku ochabuje. A sem tam se prostě nějaká pomerančová kůže objeví.

Posedlost nohama! A proč by ne?

Mám svoje nohy fakt ráda. A doufám, že vy ty své taky. Nosí nás po světě, díky jejich kmitání se nám lépe spěchá a duševně odpočívá. Bez jejich rytmického střídání by se nám vážně těžko cestovalo. Stanout na Sněžce stejně jako na pobřeží někde v Karibiku je prostě báječný zážitek! Nohy pro nás dělají vážně hodně. I když je mám křivé a krátké, bez vytáček jim věnuji pozornost. A na lehátku v Kosmetickém studiu GERnétic se to dělá jedna radost.

Záruka mučení: celulitida vs. punčocháče a podpatky

Když jsem nastínila vztah ke svým nohám, možná snadno odhalíte, že je zároveň ráda vystavuji. Lodičky, sandálky, kalhoty culottes, šaty. V zimě miluji kozačky. Není příjemnějšího pocitu, než když natáhnete punčocháče a boty s vysokou holení s lehkostí elegantně se pohybující pumy. Jenže realita většinou vypadá jako oblékání buřtíku do střívka na párek.

Punčocháče určitě vynalezl nějaký profesionál, který měl jako melouch mučení. Tento citát jsem si vypůjčila od hlavní hrdinky původního seriálu Netflixu s názvem Wednesday, která jím původně častovala obuv na podpatku. Ale řekla bych, že ty punčocháče si ho možná zaslouží ještě víc! A když nohám vládne celulitida, pak bývá i to oblékání či obouvání někdy okořeněné nepříjemnými pocity – tlak, bolest, tření. Dobrou zprávou je, že se s tím dá něco udělat.

Ostatně o tom mě přesvědčila Gerneticienne Šárka Stará, která v Kosmetickém studiu GERnétic působí také jako supervizor a věnuje se také pod hlavičkou francouzské značky školení dalších kosmetiček. Její mentorkou je samo bijící srdce GERnétic Alena Kimlová a já mám tušení, že jednoho dne po ní Šárka převezme pochodeň. Má to v sobě – o lidském těle ví první i poslední, má zmapované souvislosti. Aby ne, je vystudovaný zdravotník. A ten její smysl pro humor a živelná energie vás uvolní raz dva. Cítíte se bezpečně, můžete se svobodně ptát na cokoli. A pro milovníky astrologie mohu říct, že se Šárka narodila ve znamení Vah. GERnétic je tak trochu mění a Šárka je umělec. To na lehátku záhy zjistíte.

Procedury GERnétic na redukci celulitidy mají svůj spolehlivý scénář

Když jsem se Šárce s bezmeznou důvěrou odevzdala, dostalo se mi zacházení, které sebevědomí posiluje. Ano, to je něco, co chci. Za prvé to prý se mnou a celulitidou není tak špatné. Jupí! Za druhé jsem si tím kolem vážně zadělala na hezké nohy. A za třetí to byla 90minutová a maximálně příjemná procedura, která po vás vyžaduje jen se asi dvakrát na lehátku otočit.

Šárka mě seznámila s postupem. Nejdřív zadní strana těla, pak přední. Komplexní zásah Gerneticienne celulitidě uštědřila čtveřicí produktů: Lympho (miluji), Vasco Artera (ještě se tolik neznáme), Adipo Gasta (zamilovávám se), Gerthérapi (upsala jsem se kvůli němu krví, tak báječné je). Poslední trojice navíc obsahuje buněčného trenéra, který dokáže od přebytečných uložených mastných kyselin vyprazdňovat už středně velké tukové buňky!

Vše vpravené do pokožky efleráží až masážními pohyby, s optimálním poměrem tlaku a něhy. Společně jsme se s Šárkou shodly, že motýlí lechtání necháme jiným. Takže o síle doteku komunikujte – ubrat, přidat, vše je možné. U celulitidy na tom záleží dvojnásob, protože tyhle nevinně se tvářící ďolíčky někdy bolí.

Po 90 minutách pomerančová kůra na ústupu a víc místa v kozačkách

Vaše tělo, když mu dáte ty správné pokyny a péči, toho zvládne hodně. Je to jako kvalitní strava, která ovlivňuje celkovou kondici. Tak v tomhle případě umění Gerneticenne a čtveřice naprosto báječných přípravků s naprosto okouzlující parfemací zaválely zrovna tak. Jen na to člověk nemusí čekat měsíce. To je lákavé, že?

Za 90 minut jsem měla nejen nohy, ale také bříško, madla lásky (to jsou ty špíčky na zádech), paže a vlastně i hrudník dokonale vyživený a provoněný. Zvlášť Gerthérapi na mě zanechalo luxusní otisk citronové trávy. Vedle toho jsem cítila expresní zpevnění kůže. Ta změna tonusu je okamžitě patrná. Stáčí jemně zabodnout prstíček do stehýnka. A kůže vzdoruje.

Navlékla jsem svršky, zaplula do bot. Přišlo potěšující zjištění! Ta holeň přes okraj kozaček už nepřetékala! GERnétic funguje už za velmi krátký čas. A překvapovat člověka nepřestane ani po odchodu ze salonu. Nějak extrémně na otoky netrpím, ale lymfa chce pohyb. Rozproudit to. Ani já se nemůžu vymlouvat jen na dobrou genetickou výbavu. Cokoli pro svou hladce proudící lymfu uděláte, to se vám vrátí. Vidím to na sobě. Ten pohled se mi vážně líbí!

Celulitidou to jen začíná, malá pomoc GERnétic ale zvládne další velké věci

Procedura původně určená jen na podporu redukce viditelných projevů celulitidy dokáže víc. Ihned po kosmetice to vypadá jako pevná pokožka. A dál se to prohlubuje jako redukce nevzhledných ďolíčků a zmenšení objemu problémových partií. Sezení za sezením, změna, biohacking na dosah. Proč to píšu? Všimli jste si už taky, jak náš tělesný pocit ovlivňuje naši mysl?

Mám sedavé zaměstnání, vydržím se dlouho koncentrovat a vypínám přitom vnímání světa. Pak zjistím, že jsem 4 hodiny nehnutě jako sfinga koukala do monitoru a klouzala v tvůrčím zápalu prsty po klávesnici. Většinou se zarazím až, když moje hlava upadá do těžkopádnosti. A úplně stejně těžce se cítí moje údy. Mám to odpozorované. Doporučení odborníků, po hodině a půl se zvedněte, protáhněte a prodýchejte, chápu.

Ale zpět do světa GERnétic. Procedura redukující pomerančovou kůži mě oblažila lehkostí bytí. Takovým pocitem lehkého těla a množstvím energie, že mi hlavou létaly výboje myšlenek rychlostí světla. Je to jako odvalit balvan, vyhnat žábu z pramene. Zase jste o krok blíž sobě přesně takovým způsobem, jakým se milujete nejvíce. Plné vitality, s brilantními nápady a porcí kreativity. To mě baví!

A věřte mi, že tím vyzařováním strhnete i lidi okolo. Ten den jsem totiž vykopla bezvadný plán marketingové a PR spolupráce, který klienta dostal do stavu optimistické euforie. A jsme v ní naložení už druhý měsíc. Dobrá nálada je nakažlivá, dělá zázraky a GERnétic má evidentně nejeden recept na to, jak si ji vykouzlit a udržet. Takže vás i vaše blízké na tuto proceduru opravdu ze srdce zvu. Nebo na jakoukoli jinou, s níž budete stejně optimisticky naladěné. GERnétic Vám dokáže splnit řadu vánočních i novoročních přání. Jsem toho důkazem.

S láskou,
Kateřina z blogu Intuitive Diary

.
.
.
.