Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Zhubněte s buněčným trenérem GERnétic!

Přemýšlíte-li o tom, že je nejvyšší čas přivítat ve svém životě štíhlost, máme pro vás řešení, se kterým bude tato cesta ještě efektivnější. Zeštíhlovat totiž můžete na několika rozličných úrovních. A když si svůj program správně poskládáte, budete výsledkem mile překvapeni. Prioritou by však vždy mělo být zdraví. S ohledem na ně vždy volte stravu i cvičení. Být v dobrém zdravotním stavu tělu umožňuje lépe pracovat na vašem předsevzetí či přání. Na krásných, ladných křivkách či plošším bříšku. Nicméně i GERnétic má ve svém portfoliu pomocníky, kteří se dokáží postarat o efekt, který vás bude rozhodně motivovat v tom nevzdat své snažení. Výsledky v zrcadle spatříte dříve a budete mít skvělý pocit, že se o sebe staráte tím nejdůslednějším možným způsobem! I zeštíhlení může být plné rozmazlování.

foto-2

Proč nás trápí nadváha? A co s tím?

Tukové polštářky se mohou objevit nejen po vánočním a novoročním hodování. Příčin jejich vzniku může být několik. Mimo nadměrného energetického příjmu, svou roli hraje i nevhodná skladba jídelníčku, nedostatek pohybu, genetické predispozice, nevyrovnaná funkce štítné žlázy a nadledvinek, interní hladovění (tělo setří energii tím, že zpomalilo metabolismus – často se vyskytuje po nezdravých a extrémních dietách), nadměrné vystavování se stresu, nedostatek času pro sebe, nekvalitní spánek.

Výčet faktorů, které mohou nadváhu, nadměrné ukládání tuků způsobit či se na něm podílet, je široký. Proto, pokud si přejete zhubnout a o váhu pečovat, bude dobré, necháte-li se navigovat kvalifikovaným odborníkem. Jeho doporučení pak můžete podpořit tělovým krémem Adipo Gasta od kosmetiky GERnétic, který přispívá k rychlejšímu formování problematických partií. Představme si je!

foto-3foto-4

Adipo Gasta si s tukovými buňkami poradí!

Přípravek Adipo Gasta byl precizně dlouho vyvíjen v laboratořích Laboratoires GERnétic Synthése. S jediným cílem: podpořit rychlost procesu zeštíhlování, úbytku povrchové tukové tkáně a formování problematických partií. Na dotek ucítíte, jak lehký to je přípravek. Snadno se vstřebává a roztírá se bez potíží. Zanechává za sebou sametově hebkou pokožku. Cíleně jej aplikujeme na partie s vyšší vrstvou nežádoucího tuku. Díky komplexu biologicky aktivních látek označovaných jako tzv. „buněčný trenér“ dokáže působit na nejvíc naplněné tukové buňky a stimuluje jejich vyprázdnění. Uvolněné mastné kyseliny jsou potom pomocí rostlinného kofeinu rychleji využitelné na výrobu energie.

Adipo Gasta se vyznačuje ještě jednou důležitou vlastností, která svou roli při zeštíhlování. S pravidelnou aplikací se vyvažuje metabolismus ve vrstvách kůže, upravuje se vylučování toxických látek.

Tip: Pokud zkusíte krém nanést na bříško masážním krouživým pohybem, kdy ruce hladí kůži v kroužcích kolem pupíku o průměru asi 20 cm, výrazně tím ulehčíte trávení a povzbudíte správné vylučování. A nezapomeňte, že tento pohyb by měl být prováděn po směru hodinových ručiček! Ne nadarmo tvrdíme, že správný lidský dotek dokáže téměř zázraky!

foto-5foto-6

Jak hubnutí ještě podpořit?

Díky tomu, že jsme každý jiný, je dobré zjistit, co na vás funguje nejlépe. Někdo ví, že mu postačí cvičit o hodinu déle každý týden, jinému se osvědčí, že třetinu každého talíře, každé porce bude tvořit ovoce anebo zelenina. Pokud svůj návod ještě neznáte, zkuste zajít za odborníkem, který vám doporučí ucelené řešení stravy a pohybu. Vyvarujete se tak nechtěné dietní nebo pohybové chybě, s níž by následné zdravé hubnutí mohlo být trošičku tvrdším oříškem. Obecně platí, že k dobrému výsledku se vždy váže úprava jídelníčku a zvýšení pohybové aktivity. Aktivní produkt Adipo Gasta vám pomůže uspíšit hubnutí, vyváží metabolismus a zamezí tzv. „jo-jo efektu“, kdy se po ukončení hubnoucího procesu váha rychle vrací zpět.

foto-7foto-8

Nadšení a motivace zeštíhlování výrazně podpoří!

Dávejte si reálné cíle. Nechtějte hubnout rychle. Optimální úbytek hmotnosti by se měl pohybovat od 0,5 kg do 2 kg měsíčně. Tělo má díky pozvolnému úbytku váhy čas přizpůsobit se nové situaci a zvyknout si na nový životní styl. Čísla a tempo hubnutí vás nebudou díky stanovení si reálných cílů stresovat.

Zeptejte se sami sebe: Proč chci být štíhlejší, proč chci zhubnout? Je to kvůli někomu? Myslíte si, že když budete štíhlejší, váš život se změní? Je to kvůli zdraví? Chcete se zase více cítit ve své kůži? Najděte si správnou motivaci. Hubněte pro sebe, pro svůj dobrý pocit. Nesnažte se tak zbytečně uspokojit jiné lidi. Najděte si správnou motivaci a vše, co vás k zeštíhlování povzbuzuje, si zapište do deníku, nebo sešitu. Můžete zkusit napsat i dopis svému štíhlému já.

Měňte životní styl tak, aby vás to bavilo! Pokud člověka nebaví to, co dělá, můžete si být jisti, že dotyčný u toho dlouho nezůstane. Zkuste se podívat podobnou optikou i na změnu životního stylu – baví vás plánovat jídlo pro celou rodinu na celý týden? Objevujete rádi restaurace a bistra, kde se vaří na míru štíhlé linii? Perfektní. Milujete pohyb na čerstvém vzduchu? Máte pejska? Tak se nezdráhejte na ranní a večerní procházku ve svižnějším tempu. Trápí vás stres? Podívejte se, jestli v okolí neprobíhají například lekce jógy a jednou či vícekrát týdně si vyhraďte čas na relaxaci, pohyb a dech. Je to o malých změnách, které vás baví. Hlavně stresu zabouchněte dveře před nosem. On to bez vás zvládne!

S láskou,
tým GERnétic