Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Popraskané žilky

Dotaz:

Paní doktorko, můžete mi poradit jak se zbavit popraskaných žilek nebo alespoň zastavit neustálé prohlubování problému.

Odpověď:

Jestliže se jedná o popraskané žilky na tváři, je to často proces trvalý, může být podmíněný dědičně, zhoršovaný určitými vlivy, ke kterým patří např. zvýšená námaha, střídaní pobytu v teple a chladu, sluneční záření, vítr, horká koupel, horké nápoje, stres, některé potraviny, atd. Příčin je víc. Vhodné je navštívit i kožního lékaře, který určí, zda se nejedná o začínající Rosaceu a podle toho určí, zda je již nutná léčba. Cévky se částečně dají odstranit v laserových centrech cévním laserem. Při rozšířených cévkách na dolních končetinách znovu záleží na rozsahu postižení. Cévní chirurg, event. lékař v dermatokosmetické ambulanci určí vhodné ošetření. Předcházet zhoršení se dá po zjištění vyvolávající příčinu, případně vhodnou kosmetikou.

Kosmetika GERnétic: vyzkoušejte speciální krém na křehké kapiláry Vasco v kombinaci s regeneračním krémem Synchro. Aktivní látky obsažené v krémech zpevňují cévní stěnu jemných kapilár a postupně problém zlepší, pokožka se barevně vyrovná.