Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Řešení zarudlé pleti a rozšířených pórů

Dotaz:

Dobrý den, už delší dobu mám zarudlou pleť a rozšířené póry a chtěla bych podstoupit léčbu laserem. Existuje ale strašně moc variant laserů a nevím, který konkrétně řeší můj problém. Zatím mi přijde nejvhodnější CO2 frakční laser. Jaký typ laseru byste mi doporučila?

Odpověď:

Je více typů laserů vhodných na Vaše ošetření, CO2 frakční laser je údajně šetrnější, i hojení po ošetření je rychlejší. Ale záleží na laserovém centru, kde se objednáte, tam Vám při prvním vyšetření doporučí to nejlepší pro Vás. Najděte si centrum se širší nabídkou a víceletými zkušenostmi. Pro lepší hojení po zákroku doporučuji připravit pleť ještě před zákrokem ošetřením krémem Vasco a Synchro z kosmetiky GERnétic. Je to speciální krém na křehké kapiláry a v kombinaci s krémem Synchro dodává cévním stěnám chybějící látky, posiluje jemné kapiláry, jejich dezinfekční a hojivé účinky mají dobrý vliv na zklidnění pleti. Je vhodné přípravky používat i po zákroku. Zamezíte tím navracení problému, ke kterému většinou po nějaké době dochází.