Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Opakovaná tvorba stroupků na vlasové pokožce, podráždění

Dotaz:

Dobrý den, měla byh dotaz. Můj přitel už nekolik mesicu ma ve vlasech takové stroupky. Dřív jsme myslely, že to jsou lupy, ale vůbec nic na to nefunguje a svědí to. Když to odloupeme, tak to tam je druhý den znovu. Popřípadě mohu poslat i foto. Děkuji moc za odpověd. 

Odpověď:

Mohlo by se jednat o seboroický ekzém, lupénku, někdy se ve vlasech objeví určitý typ plísně, infekce, ale i jiné kožní onemocnění. Zkuste používat několik týdnů volně dostupné léčivé šampony z lékárny, pokud by těžkosti přetrvávali, je vhodné vyšetření v kožní ambulanci a možností předpisu účinného léku na recept po podrobnější anamnéze, vyšetření ostatních částí kůže. Doporučuji vyzkoušet vlasové přípravky od kosmetiky GERnétic. Jemný vlasový šampon Medul a výživné vlasové tonikum Cuticul Extra Plus. Obsahuje důležité aktivní výtažky získané na bázi nejmodernější biotechnologie: glutamin-peptidy, glycoproteiny, proteiny, aminokyseliny a vitamíny. Tyto látky umožňují stimulaci buněčného metabolismu, revitalizují buňky v plné šíři a regulují tvorbu kožního mazu. Vlasová pokožka získává opravdové maximum péče a regenerace, vlasové cibulky jsou kompletně vyživené.