Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

GERnétic v ČR a SR

LK SERVIS

Mgr. Ladislav Kavan

LK SERVIS je generálním zástupcem francouzských Laboratoires GERnétic Synthése pro prodej kosmetiky GERnétic na českém a slovenském trhu.

Majitel společnosti LK SERVIS, Mgr. Ladislav Kavan, říká:

„V roce 2017 tomu je 21 let, co jsem se poprvé setkal s profesorem Albertem Laportem. Bylo to osudové setkání. Netušil jsem, že potkávám člověka s neobvyklými znalostmi v oblasti biologie, genetiky, gerontologie a přírodních látek, člověka, který je otcem kosmetiky GERnétic, značky s dosud nezvyklými postupy i výsledky při kosmetické péči.

Po výhře v poměrně náročném konkurzu jsme se v roce 1996 stali výhradním zastoupením značky GERnétic pro Českou republiku a později, díky velmi dobrým výsledkům, i pro Slovensko.

Naším cílem vždy bylo a je poskytovat kosmetickým salonům profesionální zázemí, nabízet špičkové produkty a kompletní servis, který s naší značkou souvisí. Jsme týmem profesionálních pracovníků, který je ochoten vždy poradit a pomoci. Každé vaše přání či nápad zpracujeme, každý problém je pro nás výzvou ke zlepšení, ke každé vaší objednávce (i když to bude jen jeden výrobek) přistupujeme s nejvyšší možnou péčí.

Zákazníkům, kteří se chtějí nechat hýčkat v našem kosmetickém salonu, nabízíme nejen ošetření vynikajícími kosmetickými produkty, které svým složením téměř nemají konkurenci, ale i odpočinek, pohodu či řešení případných problémů s pletí.

U nás najdete vždy vstřícný přístup, snahu vcítit se do vašich potřeb i potřeb vašich klientů.

Důkazem, že se nám naše práce daří, jsou mnohá ocenění, kladné ohlasy a hodnocení od kosmetických salonů a jejich zákazníků i koneckonců stoupající objemy prodeje.

Vydejte se na cestu s námi a vyzkoušejte blahodárné účinky naší kosmetiky nebo se připojte k síti téměř 18 000 kosmetických salonů po celém světě, které pracují s kosmetikou GERnétic.

Je příjemné pomáhat lidem na cestě ke kráse a zdraví."


GERnetic SK s.r.o.

GERnetic SK s.r.o. je oficiálním zastoupením Laboratoires GERnétic Synthése pro Slovensko.

Vizí nové společnosti (se stejným majitelem jako český LK servis, tedy Mgr. Ladislavem Kavanem) je poskytovat slovenským kosmetičkám služby, poradenství, servis, zásobování a výhodné nabídky v nejvyšší možné kvalitě.
Adresa společnosti GERnetic SK s.r.o. je Zámocká 30, 811 00 Bratislava. Tato adresa je pouze sídlem společnosti. Nenajdete zde žádného našeho pracovníka, nelze zde ani nakoupit produkty GERnétic.

Kosmetičky ze Slovenska mohou objednávat zboží na bratislavském telefonním čísle 02/591 040 01. Hovor je automaticky zdarma přesměrován do pražské centrály (to znamená, že platíte pouze hovor do Bratislavy). Je možné objednávat i prostřednictvím e-mailové adresy info@gernetic.cz, z webových stránek www.gernetic.sk ze sekce pro profesionály nebo pomocí Skype na adresách hana.marikova381.

Dodávka produktů GERnétic probíhá z centrálního skladu v Praze. Při objednávce nad 172,60 EUR je expedice zdarma, při objednávce zboží v rozmezí 86,30 až 172,50 EUR platíte expediční poplatek 4,70 EUR, při objednávce do 86,20 EUR je exp. poplatek 6,70 EURDodávky mají vysokou prioritu odbavování a měly by být doručeny do 48 hodin. Většinu sortimentu máme stále na skladě.

Faktura za produkty GERnétic, kterou obdržíte společně se zásilkou, je vystavena slovenskou společností GERnetic SK s.r.o. v eurech. Není to tedy dovoz z jiného státu! Je to stejné, jako když nakoupíte produkty od jakékoli jiné slovenské firmy.

Faktury lze hradit převodem na účet vedený v bratislavské pobočce Tatra Banka, a.s., č.účtu: 2628107670/1100, dále dobírkou, poštovní poukázkou, nebo složit v hotovosti na výše uvedený účet.