Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

GERnétic v České republice a na Slovensku

jpg-logo-gernetic-pozitivni-6586Společnost Mgr. Ladislav Kavan – LK Servis je generálním zastoupením francouzské kosmetické značky GERnétic pro Česko a Slovensko. Od roku 1996 působíme na českém trhu a od roku 2007 na slovenském trhu. Naše hlavní poslání spočívá v poskytování profesionálního zázemí kosmetickým salonům, nabízení špičkových produktů a komplexního servisu, který s naší značkou souvisí.

Jsme týmem zkušených profesionálů, kteří jsou vždy připraveni poradit a pomoci. Každé vaše přání nebo nápad je pro nás důležitý, a každý problém vnímáme jako výzvu ke zlepšení. Bez ohledu na to, zda se jedná o velkou objednávku nebo jediný produkt, přistupujeme k ní s nejvyšší péčí a pozorností.

Pro zákazníky, kteří pečují o svou pleť doma nebo hledají profesionální péči v kosmetických salonech, nabízíme širokou škálu vynikajících kosmetických produktů, které svým složením téměř nemají konkurenci. Navíc kvalitní péči doplňujeme o relaxační atmosféru, pohodu a ochotu řešit případné problémy s pletí.

S námi se setkáte se vstřícným a profesionálním přístupem. Naše úspěchy jsou podpořeny mnoha oceněními, kladnými ohlasy a hodnoceními od kosmetických salonů a našich klientů. Jsme tu proto, abychom pomáhali lidem na jejich cestě ke kráse a zdraví.

Připojte se k nám a objevte blahodárné účinky kosmetiky GERnétic.

Tým LK SERVIS – GERnétic