Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Povolená kůže po omrzlině

Dotaz:

dobrý den měla jsem omrzlinu 2stupně na koleni po ledování, zůstala mi zde povolená kůže která se ve stoji krabatí je prosím nějaká možnost jak vylepšit její vzhled děkuji

Odpověď:

Při omrzlině II. st. dochází k poškození podkožních cévních stěn, snížení prokrvení v dané oblasti s nedostatečným zásobením kyslíkem a tím k poškození buněk, elastických podkožních vláken, ztenčení kůže, což může, jako ve Vašem případě, vést k následnému „řasení“ v dané oblasti. Doporučovala bych krémy, které podporují obnovu elastických i kolagenových vláken, denně krém Synchro smíchaný v poměru 1:1 s maskou Immuno, velmi dobré regenerační účinky má krém Nuclea, nanáší se 2x denně, pro urychlení efektu příp. večerní ošetření nahradit krémem Cytobi, obsahuje aminokyseliny, proteiny, vitamíny, stopové prvky, látky, které jsou důležité ve výživě pokožky. Pokožka potřebuje ale určitý čas k regeneraci. Pokud se Vám ani tímto postupem nepodaří odstranit Vaše obtíže, zůstává ještě ošetření laserem anebo chirurgicky, pokud Vás to velmi obtěžuje.