Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Vliv konvenční kosmetiky na vznik rakoviny

Dotaz:

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně používání přírodní , nebo konvenční kosmetiky. Je doporučováno používání přírodní kosmetiky s narůstajícím onemocněním rakoviny a tak bych se ráda zeptala do jaké míry je to pravda. Jaké doporučení by jste dala Vy. Děkuji Eva

Odpověď:

Při výběru vhodné kosmetiky si musíme uvědomit, že naše kůže je důležitý hraniční orgán mezi vnitřním a vnějším prostředím, s důležitými funkcemi, jednou z nich je i propustnost, čili i po nanesení určité látky na kůži dochází k jejímu částečnému vstřebávání. Názory na vznik rakoviny po kosmetice jsou různé, já jsem se během své praxe vysloveně s touto problematikou nesetkala. Osobně preferuji kosmetiku přírodní. Jsem velmi spokojená s kosmetikou GERnétic pro její filozofii, spojuje péči o pokožku s péčí o celé tělo, vychází z poznatku, že pokožka je zrcadlem vnitřního stavu organismu, získává aktivní látky z přírody pomocí moderních biotechnologií.