Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Zarudlá pokožka a pupínky po oholení

Dotaz:

Dobrý den . Mám už dlouhodobý problém s holením ,ale děje se mi to pouze na intimních partiích na nohou i pod pažemi se mi nic neděje. Vždycky když se oholím na intimních místech se mi na druhý den zarudne pokožka a udělají se mi pínky hlavně na vnitřní straně stehna ,proto jsem se v létě bála chodit v plavkách že by to bylo vidět. Holím se žiletkou ,bylo by to lepší s holícím strojkem? Nebo nemohla byste mi poradit nějakou značku krému ?

Předem Děkuji za odpověď

Odpověď:

Dobrý den.

K Vašemu dotazu: při holení žiletkou dochází k hlubokému peelingu kůže a citlivější pokožka může reagovat podrážděním, tzv. folikulitidou. Na vnitřní straně stehen jsou pupínky ještě mechanicky drážděny otěrem o prádlo a tím se problém ještě zhoršuje. Doporučuji Vám používat přípravky Immuno a Synchro řady GERnétic, které smícháme v poměru 1:1 a vetřeme do pokožky. Aplikaci opakujeme po 3 dny po depilaci ráno a večer. Směs má intenzívní protizánětlivé účinky a zamezí Vašemu problému. Nabízím i levnější variantu (pokud Vám nebude vadit pánská vůně přípravku). Velmi dobré zkušenosti máme i s přípravkem Baume Apres Rasage (gel po holení) z pánské řady. Tento přípravek má intenzívní chladivé a zklidňující účinky a též splní zklidnění pokožky.