Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Vrásky na čele již od 15 let

Dotaz:

Dobrý den, je mi 22 let, ale již od 15 se mi objevují vrásky na čele(nevím zda to mohlo být způsobeno častým přesušováním pleti - měla jsem rozsáhlé akné). Čelo je vrásčité v podstatě celé, po hydratačních krémech se stav o trochu zlepší, ale jen na krátkou dobu. Myslíte, že by byl vhodný botox?

Odpověď:

Milá Lulu, Může to být způsobeno příliš častým vysušováním pleti. Suchá pleť je citlivá a náchylná na přípravky, změny klimatu. Je důležité ji intenzivněji chránit. A protože je tolik náchylná, je vyčerpaná, proto rychleji stárne. Tento problém bych se nejprve snažila zlepšit pravidelnou kosmetickou péčí. Kosmetička by Vám měla vytvořit program pro zlepšení stavu pokožky hydratační liftingovou kúrou. Výborné hydratační a revitalizující účinky má například sérum Cells life kosmetiky GERnétic. Pokud budete pečlivá v pravidelném ošetřování pleti a návštěvě v salonu, uvidíte že výsledku docílíte i bez botoxu. Který může být až tou další variantou.