Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Salon Marie Drenkové

KARLOVY VARY

Jmenuji se Marie Drenková, jsem kosmetička se zdravotnickým vzděláním s více než 20 letou praxí. Moje vášeň je spojena s péčí o vaše zdraví a krásu, a právě proto se s láskou věnuji dermo-estetickým ošetřením.

Přečíst více +420 607 671 983

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

"Stal se zázrak, po téměř 40 letech budu mít čistý obličej bez akné. Po setkání s mnoha dermatology a bezúspěšné léčbě (kdy jsem si vyslechla nespočet hloupých poznámek typu: „A tohle je jako co…“ při pohledu kolegy dermatologa na stav mé kůže, po letech zničení imunity po antibiotické terapii, atd.) jsem při pobytu v Karlových Varech navštívila salon paní Drenkové a nevycházela jsem z úžasu. Paní Drenková se mi bezvýhradně a s neuvěřitelnou péčí věnovala, ošetřila mi obličej a poradila mi, jak mám o svou … zdevastovanou pokožku obličeje pečovat. A do 2 týdnů se stal opravdový zázrak. Poprvé od svého dětství opět vypadám jako člověk. Kdo nezažil, nedokáže pochopit mou nezměrnou radost a vděčnost. I když kosmetika GERnétic nepatří mezi nejlevnější, nikdy nebudu litovat peněz, které jsem touto cestou do sebe investovala. A ačkoliv jsem již paní Drenkové děkovala, nestihla jsem ji ukázat výsledek její péče. Jistě by ráda sdílela mou obrovskou radost." MUDr. I. Kohoutková

"Do Karlových Varů jezdím několikrát ročně a vždy při té příležitosti chodím na kosmetiku k paní Marii Drenkové. Kosmetika GERnétic a hlavně vysoká profesionalita paní Drenkové dělají zázraky! Touto cestou Ti, Maruško, vzkazuji: Děkuji Ti, že nedovolíš, abychom zestárly. Opravdu, díky Tvým profesionálním dovednostem zůstáváme déle mladé." Galina

Jmenuji se Marie Drenková, jsem kosmetička se zdravotnickým vzděláním s více než 20 letou praxí. Moje vášeň je spojena s péčí o vaše zdraví a krásu, a právě proto se s láskou věnuji dermo-estetickým ošetřením. Specializuji se na omlazení pokožky, péčí o problematickou a citlvou plet, péči o akné všech forem a post akné, řešení pigmentace, kuperozy atd.

Samozřejmostí je zcela individuální přístup v péči ke každému klientovi.

Ráda se neustále vzdělávám jak v oboru kosmetiky, tak v oboru estetické medicíny. Vyhledávám nové techniky a trendy v oboru a zjišťuji, jak se mohu dál posunout. Pracuji v souladu s novými výzkumy a na nejvyšší úrovni. Své znalosti předávám i svým klientům. Díky zkušenostem ze zdravotnictví i mé dlouholeté praxe Vám dokážu poradit s výběrem té nejvhodnější péče pro vaši pleť.

Smyslem mojí práce je maximální spokojenost klientů. Nejdůležitější pro mě je kvalita poskytovaných služeb, profesionální přístup a komfort.

Nabídka služeb a ceník

Kosmetický salon Vám nabízí

Maximální komfort mi umožňuje poskytovat klientkám a klientům celou škálu kosmetických ošetření obličeje dle individuálních potřeb.

  • Klientela oceňuje naši péči, díky níž dochází k úžasné regeneraci pleti po estetických operacích.
  • Jsme rádi, že Vás můžeme seznámit s tajemstvím krásy a harmonie těla. Čeká Vás jedinečná relaxace, zahrneme Vás komfortem a dokonalou péčí.
  • Bude nám cti Vás uvítat.
  • Nabízíme DÁRKOVÉ POUKÁZKY na ošetření nebo nákup kosmetiky GERnétic, zvýhodněné permanentky na ošetření celulitidy, kúry na zeštíhlení, detoxikační zábaly. Konzultace, diagnostika pleti a poradenství ZDARMA.