Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Kosmetický salon

Praha 1

„Přijďte relaxovat a probuďte v sobě svůj půvab. Čeká na vás individuální ošetření přesně podle potřeb vaší pleti.“

Přečíst více +420 739 280 456
Označení pro partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

„Cením si pečlivé práce své kosmetičky. Jsem vděčná, že mohu využívat kosmetické služby já, moje dcera, maminka i kamarádka. Služby v salonku vyhovují všem generacím.“ Ludmila

Než jsem objevila kosmetiku GERnétic, bylo s jinou kosmetikou dost těžké na klientkách „něco vyprodukovat“. S produkty GERnétic jsem viděla ihned, že opravdu fungují a je radost na klientkách něco vylepšovat. Práce s kosmetikou GERnétic pro mě znamená usnadnění, protože přípravky pracují v souladu s mými silami.

Přijďte relaxovat a probuďte v sobě svůj půvab. Čeká na vás individuální ošetření přesně podle potřeb vaší pleti. Pomocí účinků kosmetiky GERnétic se dostane vaše pleť do harmonie. Každá žena je krásná, hlavně ta, která se krásně cítí. Ve svém salonku plném ženské pozitivní energie se na vás těší...

Jitka Šilhová
kosmetička

GERnétic doporučuje

Partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

Nabídka služeb a ceník

Nabídka kosmetického ošetření

  • Základní ošetření pleti pro zdravou pokožku - 60 minut / 890 Kč
  • Zklidňující ošetření pro problematickou pleť - 60 minut / 780 Kč
  • Regenerační ošetření s rozjasňujícím účinkem - 90 minut / 1050 Kč
  • Ošetření pro zpevnění kontur a vyhlazení vrásek - 90 minut / 1200 Kč