Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Kosmetické služby PAnička

Praha 2

„GERnétic je pro mě DOTEK kvality, profesionality, kreativity s celostním přístupem k sobě samé, ke zdravému sebevědomí.“

Přečíst více +420 603 402 510
Označení pro partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

Mohu jen doporučit. Skvělé služby, odborné rady a příjemný odpočinek s relaxační hudbou a povídáním. Tak výborné kosmetické ošetření jsem ještě nikde nezažila, pro můj věk 50+ úplný balzám. Monika

Paní Pacákovou jsem navštívila po druhé a určitě ne naposledy. Mám problémy s pletí a paní Pacáková mi doopravdy moc pomáhá. Vřele doporučuji! Jana

Ani nevím, jestli to stačí slovy popsat. Pokud jste si mysleli, jako já, že je kosmetika pouze péče o obličej, jste na stejně velkém omylu. Služby u Paničky nejsou pouze kosmetické, ale i relaxační. Před péčí jste přivítaní nabídkou nápoje a příjemným popovídáním. Při položení se na královské křeslo, kde se dějí všechny tyto zázraky, je cítit nádherná vůně aroma svíček, které navodí atmosféru, příjemná hudba, která nechá Vaše problémy mimo místnost a už je čas jen na to, se soustředit sama na sebe. PAnička vše co provádí komentuje, nemůže se stát, že se leknete. Opravdu mám ze všech návštěv neskutečný zážitek, který se nedá popsat, nejlépe vyzkoušet :) Petra

V roce 2015 jsem úspěšně zakončila vzdělávací program v kosmetických službách a získala Osvědčení o rekvalifikaci v tomto oboru. Specializuji se na ošetření obličeje, dekoltu, poprsí a očního okolí a kladu důraz na celostní přístup. Doporučím vám, jak správně pečovat o vaši pokožku v pohodlí domova včetně vhodných přípravků, poradím ve výběru správného make-upu a dekorativní kosmetiky.

Přijďte se ohřát, načerpat energii a posílit svoji pleť. Vyhřívané lehátko s paměťovou pěnou, měkkoučká deka, relaxační hudba, čaj nebo cappucino… stačí jen odložit všední starosti, ulehnout a nechat se hýčkat.
Těším se na Vás!

Moje motto: „Vaše pleť je mojí vizitkou.“

Anna Pacáková
kosmetička

GERnétic doporučuje

Partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

Nabídka služeb

Ošetření pleti

GERnétic mně i klientce/klientovi nabízí nespočet možností a kombinací kosmetických ošetření dle aktuálních potřeb každého jednotlivce:

 • Liftingová a projasňující ošetření.
 • Hydratační a zklidňující ošetření.
 • Ošetření rozšířených žilek (kuperóza).
 • Ošetření citlivé pleti (vč. Rosacea).
 • Ošetření aknetické pleti - nejen pro mladou pleť.
 • Prsní program - ošetření dekoltu včetně prsů.

Další služby

 • Epilace australským systémem Lycon.
 • Kraniosakrální osteopatie.
 • Barvení a úprava obočí/řas.
 • Konzultace ZDARMA.
 • Možnost platit platební kartou.
 • K obdarování Vašich blízkých využijte dárkovou poukázku na ošetření nebo nákup kosmetiky GERnétic.