Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

ŠAMONICE – Hanny Style

„Jsem absolventkou kosmetického rekvalifikačního kurzu s mnohaletou praxí v oboru. Na kosmetiku GERnétic jsem se proškolila v roce 2005 a od té doby se zúčastňuji dalších vzdělávacích akcí a kongresů GERnétic v České republice i v zahraničí."

Hana Šedivá

Co pro mě znamená GERnétic?

GERnétic je pro mě krása, řešení problémů – mám výbornou zkušenost např. s akné, kdy ke mně chodí klienti, kteří vyzkoušeli nejrůznější přípravky bez úspěchu. S GERnétic je to jiné, již po prvním ošetření problém ustupuje. S tímto mám i vlastní zkušenost, kdy jsem řešila akné na své pleti a hned po prvním ošetření přípravkem Immuno jsem viděla výsledek, pročištění, měla jsem pocit, že pleť dýchá a je uvolněná. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro práci s kosmetikou GERnétic.
Moc se mi líbí, když ode mě ze salonu ženy odcházejí a mají pleť rozzářenou, čisťounkou, sjednocenou, vrásky se minimalizují. Je úžasný pocit, když vidím, že jsou omlazené.

NABÍDKA SLUŽEB

  • Základní ošetření všech druhů pleti obličeje, včetně dekoltu.
  • Hydratační ošetření, ošetření citlivé pleti, liftingová masáž, aplikace masek individuálně dle typu pleti a varianty ošetření.
  • Specializuji se na péči o aknetickou pleť, kde dosahuji výborných výsledků. Lehčí formy akné spolu s klientkou dokážeme vyřešit do 3 měsíců.

Další služby

Můžete si zakoupit DÁRKOVÉ POUKÁZKY pro Vaše blízké a kosmetické přípravky na domácí péči. Srdečně Vás zvu do příjemného prostředí salonku Hanny Style!

Kontakt

ŠAMONICE – Hanny Style - Hana Šedivá

Šamonice 14, Předotice - Šamonice

Telefon kosmetička: +420 777 051 277

OTEVÍRACÍ DOBA

Na základě telefonických objednávek, po dohodě i o víkendu.

Všechny kosmetické salóny