Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

VYŠKOV – Studio D

gernetic - partnerský salón

Dagmar Kacerová, odborná kosmetička, která získala řadu ocenění od společnosti GERnétic, v září 2017 vstoupila do Síně slávy GERnétic.

Slovo kosmetičky Každá péče o naše tělo se nám v budoucnu vrátí. Máme zcela ve svých rukou, do jakého věku budeme zdraví a v jaké budeme kondici. To si uvědomuje stále více lidí a investice k ochraně svého zdraví se pro ně stávají samozřejmostí. Dnešní moderní kosmetika - a patří sem právě značka GERnétic - příznivě působí na to, aby lidé byli nejen krásnější, ale především, aby byli zdravější. A to je cílem a posláním mé profese. Se značkou GERnétic pracuji už od roku 1993. Při své profesi využívám znalosti z homeopatie, reflexní terapie, aromaterapie, akupresury, zdravé výživy, a tak k účinnému ošetření kosmetikou GERnétic mohu poskytnout i doplňkové procedury. Absolvovala jsem odborný seminář v Laboratoires GERnétic ve Francii a pravidelně se zúčastňuji všech vzdělávacích akcí GERnétic v České republice. Vystudovala jsem v Olomouci na Palackého universitě obor "Člověk ve zdraví a nemoci". V roce 2010 jsem se zúčastnila vzdělávacího semináře v Portugalsku, který byl zaštítěn Evropskou unií.
Jsem držitelkou ocenění Kosmetička GERnétic roku 2004 a 2006 a ceny za přínos pro značku GERnétic v roce 2008.

Co pro mě znamená GERnétic?

Je to symbol něčeho, co mě přivedlo k tomu, abych mohla činit lidi nejen krásnější, ale i zdravější a šťastnější. A to je smyslem a cílem mé profese.

 Ve svém salonu nabízím ošetření

  • Všech typů pleti.
  • Modeláž poprsí.
  • Tělové detoxikační zábaly.
  • Tělové zeštíhlující zábaly.
  • Zábaly na odstranění celulitidy.
  • Spa program - ošetření těla.
  • Regenerační zábaly rukou.
  • Depilace, barvení řas a obočí.
  • Salon je vybaven sprchovým koutem.
  • Nabídka DÁRKOVÝCH POUKAZŮ.
Služby v kosmetickém salonu paní Kacerové ve Vyškově mají vysokou profesionální úroveň založenou na dlouholetých zkušenostech a znalostech práce s kvalitní kosmetikou. Služby jsou poskytovány s opravdovým  zájmem o své klientky a je zřejmé, že to není pro paní Kacerovou pouze práce, ale také záliba a naplňující činnost, prováděná s láskou, což se odráží ve výsledku ošetření. Výborný výsledek je  dán komplexním přístupem - tedy kvalitní kosmetikou, poradenstvím, opravdovým zájmem a osobitým přístupem k práci. Martina, 37 let, Vyškov

CENY

Cena ošetření: od 1000-1500,-Kč (ceny jsou smluvní, s ohledem na množství použitého materiálu).

Vážené dámy a pánové, laboratoře GERnétic nám nabízí zcela netradiční možnost kosmetického ošetření. Cílem tohoto ošetření je dopravit biologicky aktivní látky do buněk dle jejich organického složení. Dovolte mi, v rámci možností tohoto příspěvku, se zamyslet nad tím, jak naše buňky fungují: Lidské tělo má přes 75 bilionů buněk a každá je stejně jedinečná jako Vy. Každá z nich vykonává specifickou funkci, nicméně všechny harmonicky spolupracují a formují sociální (tělesné) vědomí. Jinými slovy, všechny naše buňky závisí jedna nadruhé a společně zajišťují život a fungování těla. Jako je mikrokosmos obrazem makrokosmu, je každá naše buňka obrazem našeho těla a světem pro sebe. Připomíná naprosto soběstačné město, zajišťující všechny jeho funkce. Buňka je obecně označována za nejmenší samostatnou jednotku živého organismu, ale ne všechny jsou uzpůsobeny k samostatné existenci. To je běžné pouze u jednobuněčného organismu (protozoa). Mnohobuněčné organismy (metazoa)mají většinu buněk specializovaných pro určitou funkci a ty svou schopnost žít samostatně již ztratily. Buňky dělením vytvářejí kosti, tkáně, orgány a žlázy, jejichž funkce se liší podle jejich organického složení. Existují dva druhy buněčného dělení - meióza a mitóza. S jejich pomocí tělo roste a obnovuje se. Buňky reagují nejenom na vnější stimuly hormonů, minerálů, cukrů, bílkovin a dalších látek, ale jejich schopnost fungovat rovněž významně ovlivňují pH faktory (acidóza), obstrukce, konzumovaná strava a chemikálie. Buňky reagují také na naše myšlenky a pocity. Živiny pronikají buněčnou membránou. Umožňují to dva procesy - difuze a osmóza. Naše buňky se skládají z buněčné membrány, hladkého endoplazmatického retikula, jádra, jadérka, jaderné membrány,cytoplazmy, granulovaného endoplazmatického retikula, ribozomu, Golgiho aparátu, lysozomu a mitochondrií. Mitochondrie jsou mikroskopické buněčné organely, které produkují, ukládají a uvolňují adenosintrifosfát (ATP). To je zdroj energie pro většinu biochemických reakcí v buňce. K produkci ATP využívá kyslík (oxidační metabolismus). Mitochondrie v našich buňkách vedou tzv. vlastní život. Jde o určitý typ endosymbiózy. Laboratoře GERnétic nám nabízejí nový vynikající přípravek MITO S plus, který doplňuje enzymy a proteiny do mitochondrií a tím je udržuje ve správné činnosti.

Nedovolme kráse a zdraví odejít, protože pokud nebudeme zdraví, ničeho nedosáhneme. Přeji Vám příjemný zážitek umocněný opravdovým účinkem a výsledkem ošetření.

Dagmar Kacerová

Kontakt

VYŠKOV – Studio D - Dagmar Kacerová

Palánek 167, Vyškov

Telefon kosmetička: +420 602 853 884

OTEVÍRACÍ DOBA

Provozní doba dle telefonického objednání.

Všechny kosmetické salóny