Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Studio Avantgarda

Zlín

„Vyzkoušejte magickou sílu kosmetiky GERnétic. V našem salonu načerpáte energii a svěžest.
Těšíme se na Vás!.“

Přečíst více +420 605 933 524
Označení pro partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte kosmetickým salonům s logem Partnerský salon GERnétic, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

... protože jsem díky účinné kosmetice GERnétic pochopila, jak je důležité pleť čistit a hydratovat. Pravidelným čištěním se mi nezanáší póry a nedělají se mi suché a zarudlé flíčky na tvářích jako dřív. Po ošetření pleti kosmetikou GERnétic se cítím o deset let mladší a zrelaxovaná. Účinky ošetření jsou viditelné i po 3 až 4 dnech, což je fascinující a já mám pocit dobré investice. Mé okolí mi říká, že jsem zkrásněla. Jana

Při své cestě do Zlína jsem se objednala na masáž zad a šíje ke kosmetičce paní Nadě Matulové. Paní Naďa je zkušená odbornice, velice příjemná, usměvavá a v jejím salonku mi bylo dobře. Doteky paní Nadi jsou příjemné a po masáži jsem se cítila skvěle ještě několik dní. Líbilo se mi, že se mě v průběhu ošetření ptala, zda mi intenzita masáže vyhovuje. Celkově hodnotím velmi pozitivně a až pojedu příště do Zlína, ráda se opět objednám. Služby paní Nadi rozhodně doporučuji vyzkoušet. Anna P.

GERnétic je příjemná kosmetika. Moc se mi líbí, že na klientce jsou hned vidět výsledky. Čím déle s touto kosmetikou pracuji, tím více se mi líbí. Příjemně voní, je jemná, není moc parfemovaná. Dobře se s ní pracuje.

Naďa Matulová
kosmetička

GERnétic doporučuje

Partnerský salon

Zvláštní pozornost věnujte salónům se logem partnerských salonů, které garantují špičkovou kvalitu kosmetických služeb i profesionální přístup.

Nabídka služeb

Nabídka kosmetického ošetření

  • Ošetření všech typů pleti.
  • Hydratační kúra.
  • Ošetření celulitidy, strií a jizev.
  • Regenerační ošetření rukou.
  • Péče o poprsí.
  • Detoxikační celotělový zábal z mořských řas.

Ceny služeb

  • Konzultace zdarma
  • 550 Kč-1180 Kč
  • Ceny jsou smluvní s ohledem na množství a použití materiálů.