Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

GERnétic podporuje projekt "Smrt nemá šanci"

Generální zastoupení francouzské kosmetiky GERnétic pro český a slovenský trh, firma LK SERVIS, podporuje dlouhodobě smysluplné projekty. Připojil se tedy i k významné iniciativě, jejímž posláním je aktivně propagovat dárcovství krve a trvale o ně zvedat zájem široké veřejnosti na území celé České republiky. Projekt „Smrt nemá šanci, když budeme dárci“ by měla přinést 100 000 nových dárců krve.

Za loňský rok se snížil počet těch, kteří darují krev, o 3 %, což je s předpokládaným úbytkem o dalších 5 % v letošním roce alarmující. Nemocnice se potýkají s nedostatkem zásob krve, které zachraňují životy například při závažných dopravních nehodách nebo nejrůznějších úrazech často spojených s rekreačními aktivitami. Klesající trend je třeba zvrátit.

Projekt Smrt nemá šanci, za nímž stojí z.s. Zdraví-život, byl oficiálně odstartován 14. června 2017, tedy ve Světový den dárcovství krve. Zapojila se do něj řada celebrit jako Václav Upír Krejčí, Milan Pitkin, Marek Eben nebo Bára Mottlová.

„Podpořit takový projekt považuji za velmi důležité a především lidské,“ uvedla za GERnétic výkonná ředitelka LK SERVIS Ing. Andrea Trčková. GERnétic podporuje projekt nejen dárcovstvím, ale také finančně. „Nikdy nevíme, kdy budeme sami potřebovat pomoc. Se spolkem Zdraví-život spolupracujeme již delší dobu. Tematika zdraví je pro nás důležitá. Je to jedna ze zásadních hodnot lidského života. A tato filozofie je i jádrem kosmetiky GERnétic. Pomáhá lidem více přemýšlet o zdravém životním stylu, kondici a celkové pohodě. Díky péči GERnétic si naše klientky a také klienti mohou aktivně budovat vlastní pocit zdraví, svěžesti, krásy. Jde nejen o jistou harmonii ducha a těla, ale také o zdravé vnímání sebe sama jako součásti společnosti. Předpokladem pro dárcovství je optimální zdravotní stav, a ten je třeba v průběhu života vědomě podporovat. GERnétic se k těmto myšlenkám připojuje a kromě odborné poradny pro zdraví na webových stránkách www.zdravi-zivot.cz poskytuje aktivním dárcům krve a kostní dřeně v Partnerských salonech GERnétic výhody. Lidé, kteří se snaží pomáhat a dělat pro společnost něco prospěšného, si zaslouží, aby i jim se dostalo náležité péče, třeba v podobě relaxačního zážitku,“ dodává Andrea Trčková.