Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Nové gelové slupovací masky GERnétic aneb vyloupněte se do krásy v salonech GERnétic…

Novou generaci gelových slupovacích masek pro péči o obličej, krk a dekolt uvádí od podzimu do salonů krásy francouzská kosmetika GERnétic. Jedná se o dva typy alginátových masek: zlatou masku Peel Off Anti Age s liftingovým efektem a stříbrnou masku Peel Off Eclaircissant na projasnění pokožky.

Maska Peel Off Anti Age 

Maska Peel Off Anti Age od kosmetiky GERnétic je ideální pro hlubokou revitalizaci a regeneraci pokožky. Díky vysokému obsahu arganového oleje optimálně hydratuje pleť a urychluje pronikání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky.

foto-1

„Její lehce chladivý efekt vyvažuje a zklidňuje pokožku, přináší pocit osvěžení a vysokého komfortu,“ říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic. „Rychlé odstranění masky pomocí sloupnutí působí dojmem odstranění ‘staré pokožky’ a získání nové mladistvé pleti. Tento moment je klientkám velmi příjemný. Zářivý měděno-zlatavý odstín dodává masce na luxusnosti,“ dodává Alena Kimlová.

Klíčové složení:

  • Algináty získané z mořských řas Laminaria, které jsou zdrojem železa, jódu, vápníku, mají intenzivní regenerační a zvlhčující účinek a při kontaktu s vodou rychle vytváří gel.
  • Arganový olej – velmi vzácný olej získaný z arganových oříšků lisovaných zastudena je prvotřídním zdrojem účinných látek pro pokožku i celý organismus. Ochraňuje pokožku před vysýcháním, zjemňuje její strukturu, zmírňuje vrásky. Olej je velmi bohatý na omega-nenasycené kyseliny, které jsou zcela zásadní pro řadu důležitých procesů v pokožce i lidském těle. Obsah vitamínu E je v arganovém oleji dvakrát vyšší než v olivovém oleji. Ochraňuje buňky před oxidačním stresem a aktivně zabraňuje předčasnému stárnutí.
  • Argánie trnitá je strom rostoucího v Marockých pouštích. Žluté plody podobné olivám zrají téměř dva roky. Plod obsahuje 1-3 olejnatá semena veliká asi jako slunečnicová semínka, která jsou velmi bohatá na zlato-žlutý hodnotný olej hojně využívaný v kosmetice, lékařství i gastronomii.
  • Komplex minerálních látek - křemík, železo, vápník - je důležitý pro správné funkce pokožky.

Maska Peel Off Eclaircissant

Projasňující alginátová maska Peel Off Eclaircissant je skvělou podzimní nabídkou pro ty, kterým se přes letní měsíce nepodařilo ochránit pokožku před nepravidelnou pigmentací, nebo mají zájem o její celkové projasnění. „Aktivní látky prosvětlují a sjednocují barevný tón pleti, upravují produkci kožního barviva a mají skvělé zklidňující a hydratační účinky,“ říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic a dodává: „Pokožka je po sejmutí masky opravdu viditelně svěží a hebká.“ Zesvětlující a projasňující komplex masky Peel Off Eclaircissant je založený na biologické bázi.

foto-2

Klíčové složení: 

  • Pro zesvětlující efekt obsahuje maska extrakt z moruše, kořene šišáku a hroznovou šťávu. Složení je bohaté na arbutin, alfa-hydroxy kyseliny (AHA), flavonoidy a fenyl flavony, které omezují působení tyrozinázy a postupně se vyrovnává barevnost pokožky.
  • Algináty získané z mořských řas Laminaria, tvoří základ gelové masky a jsou zdrojem železa, jódu, vápníku, mají intenzivní regenerační a zvlhčující účinek a při kontaktu s vodou rychle vytváří gel.
  • Komplex minerálních látek - křemík, železo, vápník jsou důležité pro správné funkce pokožky.Seznam salonů GERnétic nabízejících ošetření gelovými maskami.