Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Nový Lift Crème od kosmetiky GERnétic… klenot mezi anti-ageingovými krémy

Nový liftingový krém na kontury očního okolí, rty a krk LIFT CRÈME uvádí na trh francouzská kosmetika GERnétic. Jedná se o omlazující krém pro nejproblémovější partie obličeje postižené vráskami a povadnutím pokožky. Vysoce účinný liftingový přípravek navrací pokožce hebkost, pevnost a viditelně ji rozjasňuje.

„Ze zkušenosti mých klientek vidím, že Lift Crème účinně eliminuje vrásky a zpevňuje kontury obličeje, který má po aplikaci mladistvý vzhled,“ říká Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic a dodává: „Díky rychlému vstřebání je krém skvělý také pod make-up.“

V nezávislé laboratoři ve Francii testovalo v průběhu 21 dnů krém Lift Crème 12 žen, potvrdily, že:

- Známky stárnutí mizí (100 %).
- Vrásky a jemné linky kolem očí mizí (100 %).
- Vyhlazení vrásek v okolí rtů (100 %).
- Pokožka na krku je pevnější (100 %).
- Váčky pod očima mizí (100 %).
- Pleť je hladší (100 %).
- Kontury očí jsou rozjasněné (100 %).

Účinné látky

Obsažené účinné látky získané z Albízie růžové a Siegesbeckie orientalis rychle vypínají vrásky, omezují tvorbu kruhů a váčků pod očima. Organický křemík je důležitým prvkem při obnově pevnosti a pružnosti pokožky a tkání. Zabezpečuje sytost a pevnost kůže.

Delikátní jemná vůně, luxusní high-tech obal ideální do každé kabelky o objemu 40 ml s dávkovačem, činí z krému nadstandardní přípravek, který ocení každá žena.

Aplikace:

Přípravek aplikujeme ráno na závěr ošetření lehkými tahy v malém množství na obličej a krk s vyšším zaměřením na oblast očí (horní i dolní víčka) a okolí úst.