8+1 důvodů, proč navštěvovat kosmetické salony GERnétic pravidelně

Mnoho z nás se rádo nechává hýčkat, ale někdy hřešíme na nedostatek času a péči si nedopřáváme s pravidelností, jež by nám prospěla. Raději upřednostníme konferenci, hodinu aerobiku či jógy, procházku se psem, čtení knihy, zábavu s přáteli, chvíle strávené s rodinou. To je zcela pochopitelné. Je tu však jedno veliké ale. Za ním se totiž ukrývá to, že možná víc dáváme, než bereme, což může vést k celkové nerovnováze organismu. Pochybujeme, že tu pro druhé dokážeme být, pokud jsme sami vyčerpaní, téměř na dně sil. A tak jsme si pro vás připravili několik tipů, proč má smysl udělat si jen čas pro sebe a vychutnat si profesionální péči s GERnétic pravidelně.

1.

Zásada zdravého sobectví říká, že by člověk měl věnovat také pozornost sám sobě. Místo neustálého rozdávání si také dopřávat a přijímat. Návštěva kosmetického salónu, kde využívají GERnétic, je jednou z příležitostí vyzkoušet si tuto zásadu doslova na vlastní kůži. Přijímáte kosmetickou péči, nemusíte myslet na to, zda už mají děti napsané úkoly, že vás doma čeká hora prádla a plánování oslavy sestřiných narozenin, nebo pracovní resty. Vnímáte pouze blaženou přítomnost, kdy se celým svým bytím odevzdáváte do rukou profesionálů, kteří se postarají o váš půvab, aniž byste museli hnout prstem.

2.

Začnete více vnímat potřeby svého těla. Je to neskutečně frustrující, ale vědci poukazují na to, že lidé ztrácí v čím dál větší míře kontakt se svým tělem, neumí ho vnímat. A pak často dochází k propuknutí nemoci, úrazu atd. Přesně takové chování je velkým nepřítelem prevence v jakékoli oblasti včetně té zdravotní a kosmetické. I drobné krůčky jako je například ranní a večerní aplikace pleťové kosmetiky doplněná o pravidelnou návštěvu salonu ale dokáží s tímto stavem divy. Mnohem lépe si pak začnete uvědomovat, že vaše tělo je ten nejlepší a nejkrásnější parťák, jakého vám příroda mohla nadělit.

foto-2

3.

Naordinujte si kosmetiku jako součást pravidelné duševní hygieny. Odborníci na lidské zdraví a rovnováhu pracovního a osobního života tvrdí, že by si měl každý najít nějakou příjemnou aktivitu, jíž si zařadí do svého programu řízeného odpočinku. Vedle meditace, kreslení či sportu to může být právě ošetření v rukou profesionála. A možná budete překvapeni, že meditovat na lehátku u Gerneticienne je mnohdy o tolik snazší, než na podložce v jógovém či relaxačním studiu.

4.

Užijte si zážitek, jež bude příjemně zaměstnávat všechny vaše smysly. Věděli jste, že relaxovat začínáte už ve chvíli, kdy se vaše mysl, oči, uši, čich, chuť i hmat odtrhnou od nepříjemných ruchů? A že jako takový přechod může posloužit právě vstup do kosmetického salonu, kde pracují s GERnétic? Na salony je totiž kladena celá řada nároků – i prostředí musí splňovat určité parametry. Mělo by být útulné, voňavé, příjemné, potěšit oko. Dát uším líbivou melodii, která může nabývat podoby relaxační hudby stejně dobře jako naprostého křišťálově čistého ticha. Hmatu poskytnout možnost propadnout se do heboučkých, nahřátých ručníků i dek. Vychutnat si každičký promyšlený dotek kosmetičky. Nosíku zase vůni, s níž se snáz klient přenese přes všednodenní starosti. A ptáte-li se, co v salonech dokáží nabídnout chuti, pak věřte, že to bude vynikající čaj, sklenka vody s mátou a citronem. Nechte se přesvědčit, jak snadné je v GERnétic nechat se unést smyslovým potěšením.

foto-3

5.

Pravidelná návštěva kosmetického salonu se může stát svým způsobem rituálem, který přináší regeneraci a příliv energie do dalších dní. Jde o to vytvořit si nový, pozitivní návyk, k němuž budete mít blízký vztah a budete se na procedury těšit. Místo čokolády si smlsne vaše tělesná schránka pod rukama zkušené Gerneticienne. A dobrou zprávou je, že po takové lahůdce se v žádném případě netloustne, nýbrž krásní.

6.

S pravidelnou péčí se lépe naučíte vidět a vnímat vlastní krásu. Budete s ní v kontaktu totiž mnohem častěji a intenzivněji. Proč? Protože vědomě vyvíjíte úsilí, které na ní zanechává viditelné otisky, jichž si zanedlouho všímá i okolí. Vše, co v životě za něco stojí, vyžaduje také iniciativu z naší strany. Ne jinak tomu je, chceme-li o sebe zodpovědně pečovat. Ale co do sebe investujeme, to se nám vrátí.

foto-4

7.

Pokud si přejete profesionála, který si osvojil nejen správné technické používání přípravků, ale má též hluboké znalosti z oblasti dermatologie a fyziologie, jste v salonu GERnétic na správném místě. Všechny kosmetičky totiž prochází školícím programem Akademie GERnétic. Jejich přístup je vysoce profesionální, ale také lidský. Při své práci vždy provádí diagnostiku pleti a veškeré potřebné informace uchovávají v tzv. diagnostické kartě. Budete mít vždy přehled o kondici své pokožky i vlivu životního stylu na ni.

8.

Ošetření sestavené pokaždé na míru. V GERnétic neexistuje nic jako univerzální ošetření, ale podle vstupní diagnostiky u každičké návštěvy je vybíráno klientům přímo na míru. Kosmetička zde uplatňuje nejen svou kreativitu, ale především hluboké znalosti o lidském těle a pokožce. Dalo by se říci, že kombinace přípravků je tak svým způsobem alchymie, do níž vstupují potřeby klienta, kondice i touha vypadat a cítit se skvěle, společně s dohledem a vědomostmi odborníka.

foto-5

9.

S pravidelnými návštěvami v Gerneticienne získáváte svého kouče krásy, beauty guru, který vám dokáže efektivně poradit, jak řešit ten který neduh, jež se na pokožce může objevit. Akné? První vrásky? Pigmentové skvrny? Alergie? S tím vším dokáže kosmetička GERnétic pracovat. Mimo to vám vysvětlí, jak správně ošetřovat pokožku doma a vybere pro vás ucelenou sestavu přípravků právě pro následné domácí ošetření, které je nezbytné pro úspěšné řešení všeho, proč do salonu přicházíte. Navíc toto partnerství s Gerneticienne založené na důvěře může vydržet celý život a dokonce přerůst v přátelství.

S láskou,
tým GERnétic