Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Než si koupíte o číslo větší šaty, zkuste zeštíhlující zábal

Léto je tady a na zeštíhlující dietu, která by mi pomohla být v lehkých šatech pohodlně elegantní, je pozdě. Uvítala jsem proto tip francouzské kosmetické značky GERnétic na zeštíhlující anti-age zábal z mořských řas. Jsem ve věku, kdy pro mne anti-age začíná být magickým slůvkem a mořské řasy navíc evokují blížící se dovolenou u moře. Další důvod, proč zábal vyzkoušet.

Návštěva Kosmetického studia GERnétic v Praze www.StudioGernetic.cz začala krátkým pohovorem, při kterém mi kosmetička Blanka Chmelíková vysvětlila, jak zábal funguje a jak ošetření probíhá. Zábal Enveloppement Minceur, pro nefrancouzštináře doplňuji, že výslovnost je anvelopmo mansór, využívá účinné složky hned několika druhů mořských řas. Důmyslně vybrané řasy pomáhají účinně bojovat proti stárnutí kůže a mají revitalizační, stimulační a zeštíhlující účinky. Podporují mikrocirkulaci a působí proti zadržování vody v těle. Další důležitou složkou zábalu je zelený jíl, který se těží ve Francii. Název získal po městě původu Montmorillon. Jíl má vysokou koncentraci minerálů, odstraňuje toxické látky a má zahřívací efekt.

Takto vyškolená jsem se už jen těšila na celou proceduru. Ta začíná ve sprchovém koutě. Do vláčné sprchou nahřáté kůže se totiž zábal lépe vstřebává. Zábal se aplikuje nejen na břicho i na záda, ale i na nohy a paže. Řasy sice zrovna nevoní, ale kůže jejich blahodárnost velmi rychle pociťuje. Po aplikaci balzámu mě paní kosmetička ještě zabalila do termoizolační fólie. Musím přiznat, že v příjemném teple zábalu jsem velmi rychle ztratila pojem o čase a přemohl mě spánek.

Po probuzení pak následovala opět sprcha. Musím říci, že celá procedura, která trvá zhruba hodinu, mi velmi rychle utekla. Cítila jsem se po ní velmi odpočinutá, uvolněná a štíhlejší, protože zábal zbavuje pokožku přebytečných tekutin a eliminuje tak i několik centimetrů na objemu. To mohu potvrdit. Nepotřebovala jsem k porovnání metr, rozdíl jsem poznala hned na džínách, ve kterých jsem přišla. Stačila hodinka a byly mi v pase hned pohodlnější.

Chcete-li se rychle vejít do šatů nebo se jen zbavit pocitu nafouklosti, neváhejte zeštíhlující zábal v salonech GERnétic vyzkoušet. Mohu jen doporučit.

Eva Klánová