Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Recenze ošetření: Masáž s GERnétic, s níž obličej omládne a zeštíhlí

Ještě během příjemných zářijových dní jsme bloggerku Kateřinu pozvali na návštěvu do kosmetického salonu Hany Šedivé v Písku. Bylo to setkání plné milých emocí, legrace, porozumění a pohody. Ovšem, jakého zážitku se Kateřině Šimkové, ambasadorce půvabu GERnétic v salonu dostalo, to už prozradí následující řádky z jejího pera.

foto-1

Cesta do Písku byla mimořádně krásné a poetická. V hlavě jsem si přemílala, jaké otázky paní Šedivé položím mimo oficiální protokol. Vždy mě těší každou Gerneticienne poznat také jako člověka, ne jen jako kosmetického profesionála.

Netrvalo to dlouho a už jsme parkovali jen pár metrů od vchodu do ráje relaxace. Na první pohled mne zaujala výloha, která byla až instagramově lákavá. Protože čas dával ještě prostor drobné kratochvíli, kroky nás zavedly s Ing. Andreou Trčkovou, výkonnou ředitelkou značky GERnétic, k nejvyhlášenější památce tohoto regionu. Pořízení fotografie na zdejším Kamenném mostě jsem nemohla odolat.

foto-2

Chic design interiéru jako další stimul pro krásu

Ještě než jsme stačili vzít za kliku, vstříc nám vyrazila Hana Šedivá, majitelka salonu. Proběhlo vítání. Řeč se zastavila u designového zařízení prostor, které bych popsala francouzsky „chic“. Bílé tóny, velké zrcadlo, jemné růžové doplňky, smaragdové křesílko a pohoštění zcela fenomenální. Už dlouho se mi během dámské siesty na patře nerozplývala tak vyvážená makronka s vlašskými oříšky. Delikatesa. Po rozhovoru následovala ta část, která je předmětem dnešní reportáže. A je mi velkou ctí um a speciální techniku Hany Šedivé představit. Protože zážitek jsem si odnesla jedinečný.

foto-3

Není potřeba se z nedokonalostí hroutit, těšte se na to, co přijde

Pod rouškou make-upu je těžké pleť diagnostikovat, a tak muselo svou práci odvést výživné pleťové mléko Glyco. Po jeho dvojitém zásahu odbornice vzala pokožku pod lupu. Diagnóza: Masckné (nebo také mascne z anglického originálu), tedy akné z roušky, hormonální nerovnováha pleti a hlavně ta nekonečná přecitlivělost. Hana Šedivá, pohledná mladá dáma, z toho nedělala vědu. Takovou pleť zná vlastně zblízka a velmi intimně. Klientkám a klientům ovšem vždy připomíná, aby si z problémů na pleti nedělali vrásky: „Chci své klienty podpořit v tom, aby k sobě našli pozitivní přístup, z každého malého krůčku ke kráse se radovali. Proto jim vždy dávám malý úkol. Vizualizovat si svůj cíl a na každou návštěvu salonu i jednotlivé kroky domácí péče se těšit. Už během roztírání krému před svým vnitřním zrakem vidět ten zázrak. Krásnou pěstěnou pleť. A neméně důležité jsou emoce. Takový obraz by ve vás totiž měl vzbudit radost,“ prozrazuje Hana Šedivá. I proto svým klientům nevypráví o tom, jaké ingredience v přípravcích GERnétic jsou, ale zaměřuje se na to, jak na pleť produkty působí, a na jaký výsledek se může klientka/klient těšit.

foto-4

Kosmetická masáž tisíciletí

Pokožku osvěžilo tonikum Fibro se stimulačními účinky. A hned po něm do velkého sálu slastných pocitů z hýčkání vtančil olej krásy Huile De Beauté. Byl médiem, jehož pomocí Gerneticienne vytvořila skluznou vrstvu bohatě oblažující smysly. Voní totiž po citronové trávě, která se v mém žebříčku relaxačních aromat řadí do první trojky oblíbenců. A k čemu že byla ta skluzná vrstva třeba? K opravdu nevídané masáži. Tohle bylo něco nevídaného a nadpozemského. Kosmetická masáž, která tak výrazně pracovala s lymfou a srovnala všemi starostmi zkrabatěné mimické svaly do latě, trvala téměř hodinu. Vnímala jsem každičký pohyb a užívala si jej. Pozorovala, odpočívala, cítila jsem, že po delší době skutečně odpočívám tak, jak jsem si už několik měsíců přála. Byl to koncert. Hana Šedivá svými doteky léčí půvab, tvář i duši. Pokud do Písku někdy pojedete na výlet, objednejte se rovnou dopředu na kosmetiku a určitě zdejší salónní péči vyzkoušejte. Nakonec zjistíte, že to bylo nejlepší, co jste pro sebe mohli udělat.

foto-5

A výsledek? Ohromující. Kontury pleti se vypnuly, dokonce obočí poposkočilo navzdory gravitaci o tři milimetry výše. Tvář byla celkově štíhlejší, vyrýsovanější. Liftingový výsledek překonal mé nejdivočejší představy. Pokud se tedy chystáte třeba na nějakou důležitou událost, rozhodně si tuto profesionální proceduru s masáží zařaďte do svých beauty příprav. Účinky vás bude oblažovat ještě celý týden.

Masky ještě nikdy nebyly tak průlomové

Zvláštností GERnétic je to, že maska v salonu slouží nejen k tomu, aby pleti přinesla extra dávku aktivních látek, ale aby také všechny ty úžasné ingredience a extrakty z předchozí péče vpravila hluboko do kůže, kde zapnou regenerační procesy na maximum. Ale aby k tomu všemu mohlo dojít, je třeba odstranit odumřelé kožní buňky. I v tomto případě šla do akce gomáž Nettoyant Gommant Marin. Následoval pleťový krém Vasco, který se řadí k top produktům konejšícím podrážděnou pleť nebo pokožku s prosvítajícími křehkými žilkami. Protože akné, mascne, jsou do značné míry záležitostí imunity kůže, musí se její pH a povrchová funkce vyrovnat. Na to nasadila Hana Šedivá osvědčenou volbu, kombinaci krému Synchro a masky Immuno. Jakmile si pleť na tomto koktejlu pochutnala, sáhla ještě samostatně po obou zmíněných produktech. Vrstvičku krému Synchro můj hladový obličej zhltnul během chvilky. S produktem Immuno jsem si mohla užít ještě porci extra relaxace, než se vstřebal. A protože není nad vyrovnání mazotoku a udržení rovnováhy pleti, tak i když už odpočítávám dny do svého třetího významného jubilea, Gerneticienne zakončila celou proceduru pleťovým krémem pro mladou pokožku Crème Spéciale Peaux Mixtes et Grasses. Poslední tečkou bylo nanesení Crème GG, který hezky sjednotil tón pleti. Kdybych chtěla, nebála bych se vyjít do ulic a užít si poslední letní rendez-vous. Hned.

foto-6

Proč mě návštěva v Písku tak nadchla?

Abych pravdu řekla, faktorů se seběhlo několik. Hana Šedivá je moc příjemný člověk. Má přístup, který nechává volnost a díky němuž se člověk sám postaví na tu správnou kolej. Umí pochopit, motivovat, povzbudit, vyslechnout. Nevnucuje druhému svůj názor na věc. I prostřednictvím svých doteků si umí budovat důvěru. Dokonce plachá bytost se při její dokonalé kosmetické masáží uvolní a prožije si okamžiky absolutní relaxace. To je pozoruhodné. Moc se mi líbí, jako člověku, kterému je blízká psychologie, jak dokáže s lidmi pracovat. Přirozeně, nenásilně, laskavě. Má svůj zvláštní dar. Bez přehánění bych řekla, že se od ní máme všichni co přiučit.

Velice obdivuji jejího tvořivého ducha. Je kreativní, má tolik nápadů a já se těším, až jednoho dne budu dětem číst z její chystané knížky. O zvířatech. Ty miluje, jsou pro ni stejně rovnocennými parťáky jako lidé. A člověk, který nemá rád zvířata, nemá obvykle rád ani lidi. Na těch slovech je rozhodně kus pravdy.

foto-7

A posledním důvodem je prostředí i umístění salonu. Jen pár kroků od historického centra města se nachází oáza klidu, která má v sobě ryzího francouzského ducha. Pokud jste tedy pragocentristy nebo brnocentristy, určitě byste si zde mohli poopravit názor na to, že středem vesmíru není ani česká ani moravská metropole. A Hana Šedivá by k tomu pravděpodobně dodala, že středem vesmíru je pocit štěstí, který si máte dovolit hned, bez ohledu na jakékoli „až“. A pod to bych se podepsala.

S láskou,
bloggerka Kateřina