Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Fotoohlédnutí

Odborný seminář GERnétic ve Francii

Spojit příjemné s užitečným se stalo dobrou tradicí při pořádání akcí pro naše Gerneticienne z Česka i ze Slovenska. Tak se stalo i v květnu 2024 při návštěvě odborného semináře GERnétic ve Francii, přímo v sídle zakladatele GERnétic, v Béraut v regionu Gaskoňsko.

Květinový ateliér GERnétic

Francouzská kosmetika GERnétic uspořádala 22. 9. 2022 u příležitosti uvedení nového niche parfému L´Exquis tiskové setkání v květinovém ateliéru Rosmarino na Václavském náměstí v Praze.

Křest knihy GERnétic: "Zdravé a sezónní: to je Krása nejen na talíři"

Jdou dohromady sezónní suroviny a správná sezónní péče o pokožku? GERnétic ve spolupráci s výživovým poradcem a biologem Mgr. Richardem Husovským a šéfkuchařem Statku Břežany Václavem Círem připravil publikaci Krása nejen na talíři. S ohledem na péči o pleť, zdravý životní styl i správnou přípravu pokrmů objasňují, proč má smysl naslouchat ročním obdobím.

Vzdělávání na zámku, aneb Ateliér jako v pohádce

Víte, že máme vlastní Akademii GERnétic, a záleží nám na osobním rozvoji každé Gerneticienne = kosmetičky, která s francouzskou kosmetikou GERnétic pracuje? Naše ateliéry jsou nejen na vysoké profesionální úrovni, ale vždy se snažíme, aby to byl nezapomenutelný zážitek pro všechny účastníky. A tak jsme se spojili s několika skvělými partnery a připravili víkendový ateliér na zámku Lobeč. Jsme moc rádi, že se akce mohla konat, a že si to kosmetičky i tým GERnétic společně užili.

Oslava 25 let GERnétic v ČR

Oslavili jsme 25 let GERnétic na českém trhu.