Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Křest knihy GERnétic: "Zdravé a sezónní: to je Krása nejen na talíři"

Jdou dohromady sezónní suroviny a správná sezónní péče o pokožku? GERnétic ve spolupráci s výživovým poradcem a biologem Mgr. Richardem Husovským a šéfkuchařem Statku Břežany Václavem Círem připravil publikaci Krása nejen na talíři. S ohledem na péči o pleť, zdravý životní styl i správnou přípravu pokrmů objasňují, proč má smysl naslouchat ročním obdobím.

Na 44 stranách čtenáře provázejí tři významné osobnosti. Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic, hovoří o výživě kožních buněk a měnících se potřebách pokožky během roku. Richard Husovský ozřejmuje, proč je užitečné dávat přednost sezónním druhům zeleniny. Pro každé roční období vybírá jeden, na jehož základě sestavil receptury jednotlivých pokrmů. O jejich přípravu se postaral Václav Cír působící jako šéfkuchař Statku Břežany. Je to průvodce, který čtenáři předává to klíčové, co mu umožní udržet si krásu a zdraví i v rychlém tempu 21. století.