Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

SYNCHRO DUO PACK

Regenerační a výživný noční krém v balení 2 x 50 ml

SYNCHRO je výsledkem dlouholetého vývoje a klinického testování. Jeho vysoká účinnost je daná specifickou biotechnologií, používanou při jeho výrobě. Krém obsahuje aktivní výtažky, které hrají značnou úlohu při obnově fyziologické rovnováhy kůže a zlepšení stavu pokožky. Redukuje a vyhlazuje vrásky, zjemňuje, vypíná, doplňuje potřebné výživné složky do kožních buněk, zpomaluje jejich odvyživování. Rychle zlepšuje celkový stav pleti.
Při poranění pokožky podporuje granulaci a epitelizaci tkáně. Klinické studie prokázaly jeho vysokou účinnost při redukci jizev po chirurgickém zákroku nebo po jiném mechanickém či chemickém poškození kůže. Výrazné účinky byly zaznamenány i po ošetření pokožky poškozené popálením, zánětem, striemi.

SYNCHRO je přípravek ve službách krásy, ale především zdraví.

SYNCHRO má široké možnosti využití při ošetřování obličeje i těla. Slouží k hluboké regeneraci, k potlačení, nebo vyřešení různých kožních problémů, pomáhá zvyšovat celkovou imunitu a obranyschopnost organismu.

Recenze tohoto skvělého produktu:

SYNCHRO A JEHO VYUŽITÍ

Synchro - noční krém - vyrovnávací regenerační noční krém výrazně mastné konzistence

Do domácí péče je vhodný jako první regenerační krém k vyvážení funkcí kůže, doplnění všech základních výživných látek především do epidermis. Doplnění výživných látek zpomaluje odvyživování buněk ve svrchní vrstvě kůže, pokožka si déle zachovává svěží vzhled, jemné vrásky se postupně vyhladí.

Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste každý večer na pokožku dekoltu krku, obličeje včetně ušních lalůčků.

Synchro - krém pro suchou pokožku

Díky své konzistenci (základ tvoří ušlechtilé oleje ze sladkých mandlí, Měsíčku zahradního, sóji), vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje soudržnost kožních buněk, zamezuje dehydrataci kůže. Snižuje citlivost pokožky.

Použití: po aplikaci všech specifických přípravků naneste každý večer na pokožku dekoltu krku, obličeje včetně ušních lalůčků. Velmi malé množství naneste i při ranním ošetření pleti a pak aplikujte denní krém.

Synchro - zlepšení stavu atopického ekzému

Pokožka při tomto onemocnění má poruchu bariérové funkce kůže. Reaguje mimořádným a neobvyklým způsobem. Kůže je suchá, schází ji schopnost zadržovat vodu, tvoří se drobné trhlinky, kterými snadno pronikají dráždivé látky. Základem léčby je promazávání a zvláčňování kůže. Synchro je ideální krém, který zabezpečí stabilizaci struktury pokožky, chrání kůži před vysýcháním a svěděním. Díky protizánětlivým účinkům pomáhá pokožku zklidňovat.

Použití: malé množství krému nanášíme několikrát denně na ložiska ekzému, popř. na celé tělo. Poznámka: U dětí krém zkoušíme 3-5 dnů na malé ploše, pokud ověříme jeho dobrou snášenlivost, můžeme ošetřovat celé tělo.

Synchro - řešení akné

Spolu s maskou Immuno tvoří krém Synchro základ při odstraňování zánětlivých procesů. Vytvořením směsi Immuno+Synchro (v poměru 1:1) zamezíme vytváření jizev. Intenzivní protizánětlivý, zklidňující a regenerační charakter této směsi pomáhá rychle odstraňovat problémy.

Použití: po důkladném očištění pokožky a aplikaci všech specifických přípravků naneste ráno a večer směs v malém množství na celý obličej, popř. dekolt i krk.

Synchro - jizvy, strie

Aktivní látky obsažené v produktu podporují a zkvalitňují granulaci a epitelizaci na poškozené pokožce. Krém doplňuje výživné látky do buněk, které zlepšují jejich funkci, podporují tvorbu kolagenu a elastinu, urychlují novotvorbu cévní sítě, zabezpečují vláčnost poškozené kůži. Při pravidelném používání je výsledná jizva mnohem méně viditelná. Velmi dobrých výsledků lze dosáhnout při regeneraci zajizvené pleti po akné.

Použití: nanášíme na jizvu malé množství minimálně 2krát denně.

Synchro - plastické operace a invazivní kosmetické zásahy

Měsíc před plánovaným zákrokem doporučujeme aplikovat krém Synchro na partie, kde bude pokožka narušena. Kůže se bude lépe, rychleji a kvalitněji hojit.

Synchro - lupénka

Projevy lupénky na kůži jsou velmi nepříjemné. Doporučte problematické partie, kde dochází k šupení, ošetřovat 2-3krát denně malým množstvím krému Synchro. Problém se postupně zmenší, pokožka se nebude šupit. Poznámka: v počátku se může zdát, že krém má spíš negativní účinek. Je to přechodná fáze, která postupně ustoupí.

Synchro - snížení přecitlivělosti pokožky

Pravidelná denní aplikace malého množství krému Synchro postupně tyto neadekvátní reakce sníží.

Synchro - periorální dermatitida

Aplikujte Synchro pravidelně dvakrát denně. S nanášením začněte v klidovém stádiu onemocnění. Postupně se zvyšuje obranyschopnost pokožky a projevy onemocnění nejsou tak časté.

Synchro - potlačení solární dermatitidy

Nepříjemné reakce na první jarní sluníčko lze omezit pravidelnou aplikací krému Synchro na problematické partie už koncem měsíce ledna. Díky zvýšení obranyschopnosti kůže, nebude pokožka reagovat svědivým zarudnutím a výsevem puchýřků.

gernetic logo

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o nákupu.

 

Balení a ceny

Česká republika
Cena pro zákaznice

2 x 50 ml

4 300  Kč
Slovenská republika
Cena pro zákaznice

2 x 50 ml

172.00 EUR