Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

Podporujeme

Logo Smrt nemá šanciKosmetika GERnétic podporuje dárcovství krve

Projekt Smrt nemá šanci, který odstartoval 14. června 2017 na Světový den dárcovství krve, má hlavní a jediný cíl - aktivní propagaci dárcovství krve na celém území České republiky všemi dostupnými prostředky. Je potřeba sehnat nových 100.000 dárců krve.

„V loňském roce byl úbytek dárců krve v ČR do 3%, v letošním roce se očekává až 5 %. Jsou to velice zneklidňující čísla,“ uvedl primář transfuzního oddělení Thomayerovy nemocnice MUDr. Petr Turek, CSc., který je lékařskou záštitou nad celým projektem, jež by měl trvat minimálně 10 let. Ambasadorkou projektu Smrt nemá šanci se stala 30 letá Bára Mottlová, herečka, moderátorka a zpěvačka v jedné osobě.

„Podpořit takový projekt považuji za velmi důležité a především lidské,“ řekla Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS-GERnétic, firmy která projekty kolem dárcovství krve dlouhodobě podporuje. „Nikdy nevíme, kdy takovou pomoc budeme sami potřebovat. Se spolkem Zdraví-život spolupracujeme aktivně již delší dobu. Kosmetika GERnétic pomáhá lidem přemýšlet více o svém zdraví. Díky péči touto kosmetikou se mohou klienti a klientky cítit lépe, být zdravější, krásnější a spokojenější. Předpokladem pro dárcovství krve je být zdravý a zodpovědně dohlížet na svůj zdravotní stav. GERnétic se připojil k této myšlence a kromě odborné poradny pro zdraví na webových stránkách www.zdravi-zivot.cz poskytuje aktivním dárcům krve a kostní dřeně v Partnerských salonech GERnétic speciální výhody,“ dodává Andrea Trčková.

https://www.facebook.com/smrtnemasanci/

www.gernetic.cz