Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Kosmetika GERnétic v nejstarších slovenských lázních KÚPELE LÚČKY a.s.

KÚPELE LÚČKY najdete v horském údolí na úpatí Choče na Liptově. První zmínka o lázních pochází z roku 1712.Jsou to lázně pro celou rodinu. Nabídka služeb je velmi rozmanitá, a tak si zde přijde na své opravdu každý. Ať je vám 7 nebo 70 let, jste muž či žena, v lázních se o vás prvotřídně postarají. Najdete zde potřebný klid, zábavu i aktivní odpočinek. Vedle léčebných procedur si mohou hosté užívat celoročně otevřený Aqua-Vital Park s léčivou termální vodou a různými atrakcemi a saunovým světem. V areálu lázní se nachází také bowling či tenisové kurty. Navíc zde pro své hosty pořádají řadu kulturních.

Proč jezdí hosté do lázní KÚPELE LÚČKY?

Polovinu našich hostů tvoří pacienti zdravotních pojišťoven, kteří se léčí podle 8 indikačních skupin. Jedná se o léčbu pohybového ústrojí, nervových chorob, gynekologické obtíží, nemocí z povolání, trávicího ústrojí či poruch látkové výměny a žláz vnitřní sekrecí, onkologických nemocí a netuberkulózních onemocnění dýchacích cest. Druhou polovinu tvoří samoplátci, kteří k nám míří nejen za léčením, ale také za odpočinkem. Kromě domácích hostů k nám jezdí klienti z Česka, protože jsme lázně v horách a čeští klienti hory milují.

O klienty se staráte příkladně. Kdy je nejlepší přijet do Lúček?

Krásně je zde stále, provoz lázní je celoroční, jen mezi vánočními svátky máme zavřeno kvůli servisu a údržbě. Délka pobytu v našich lázních je různá, od kratších až po třídenní pobyty. Díky produktové nabídce dokážeme vyhovět také manažerům, kteří jsou velmi vytížení a mohou přijet relaxovat pouze na kratší víkendový pobyt. Velmi oblíbené jsou silvestrovské pobyty nebo speciální nabídky pro seniory. Doprovodný program se vždy snažíme přizpůsobit složení klientely, která k nám v dané dny přijede, dnes večer tu zazpívá nadějný slovenský tenor, včera se hosté zabavili na folklórním slovenském večeru. Téměř každý večer mají hosté možnost si užít taneční rehabilitaci nebo pondělní poslech harmoniky, při kterém si všichni rádi zazpívají. Pořádáme folklórní workshopy, divadelní představení. Nápadů a možností máme opravdu hodně. Naši klienti nemusí během pobytu vůbec opustit údolí.

Jste lázněmi pro celou rodinu. Děti jsou zde tedy na rozdíl od jiných lázní vítány?

Ano, často k nám jezdí celé rodiny. V zimě na lyže, v létě na kola. Pro aktivní pohyb jsou zde ideální podmínky. Děti do 6 let mají u nás pobyt zdarma. Splňujeme nejpřísnější hygienické podmínky, a proto se v našich bazénech mohou koupat dětičky již od 4 týdnů života. Jeden den v týdnu vyhrazujeme koupání právě pro maminky s takto malinkými dětmi.

KÚPELE LÚČKY disponují minerální vodou s blahodárnými účinky na různá onemocnění…

Díky vysokému obsahu vápníku a železa je velmi vhodná na léčbu osteoporózy a chudokrevnosti. Složení vody podporuje celkovou imunitu organismu.

Jaké služby klientům nabízíte?

Nabídka je pestrá a vybrat si může opravdu každý. V lázních máme přes 150 zaměstnanců, kteří zabezpečují kompletní servis pro hladký chod lázní a starají se o naše hosty, máme dokonce i vlastního zahradníka. Kromě toho zde pracuje 15 lékařů - specialistů na lázeňskou péči, např. z oboru fyziologie, balneoterapie a léčebné rehabilitace, traumatologie, gynekologie, neurologie a další. Vedle lázeňské péče máme také vlastní polikliniku s pěti ambulancemi, která slouží nejen lázeňským hostům, ale také široké veřejnosti.

Vybavujete si začátek spolupráce lázní KÚPELE LÚČKY a francouzské kosmetiky GERnétic?

Setkali jsme se s Vámi v prosinci 2015 na Lázeňské konferenci Sdružení lázeňských míst v Lednici, kde jsme prezentovaly destinační management v lázních na Slovensku. Bylo nám velkým potěšením, že jsme tam s kolegyní GERnétic poznaly. Už cestou do Lednice jsem říkala, že tam budou vaše procedury, a že určitě chceme nějakou vyzkoušet. Byly jsme mile překvapeny. Hned nás tehdy napadlo, že bychom mohly rozšířit a obohatit naši lázeňskou nabídku. Moc se nám líbilo jak vaše kosmetičky/školitelky komunikovaly, jak profesionálně a zajímavě o procedurách hovořily. Oceňujeme i následnou rychlou a milou komunikaci, kdy jste připravili nabídku na míru našim lázním, proškolili náš personál, dodali potřebné materiály. Vše proběhlo hladce a tak naše lázně mohly GERnétic procedury jako novinku uvést velmi brzy.

Která procedura GERnétic je mezi klienty nejoblíbenější a proč?

Aromatická regenerační koupel s mořskými řasami, detoxikační zábal celotělový s mořskými řasami a také stimulační ošetření dolních končetin, ale i další. Procedury GERnétic mají výrazně relaxační účinky, odstraňují pocit únavy a stresu a přispívají k revitalizaci a celkové harmonizaci organismu.

Jak hodnotíte přínos procedur GERnétic z pohledu lázeňských pracovníků?

Procedury GERnétic si našly v lázních KÚPELE LÚČKY své klienty, jsou to převážně ženy ve věku od 20-55 let. Nejdřív ze zvědavosti chtěly vyzkoušet něco nového a nyní se pravidelně objednávají a jsou s procedurami velmi spokojené. Zájem o GERnétic projevili i muži, kteří si nejčastěji dávají antistresový zábal.

Kde si mohu objednat procedury anebo zajistit pobyt u vás?

Kontaktovat můžete přímo oddělení prodeje a časování procedur – tel. +421-44 43 75 577; e-mail: casovanie@kupele-lucky.sk Rádi Vám poradíme a vybereme optimální sestavu procedur na míru. Všechny potřebné informace o lázních najdete na webových stránkách http://www.kupele-lucky.sk/

Srdečně zveme k vyzkoušení lázní KÚPELE LÚČKY a také zde nabízených tělových procedur GERnétic, těšíme se na vás.

Děkujeme za rozhovor dnes již bývalé ředitelce lázní Ing. Anastázii Mičkové a ekonomické ředitelce Ing. Slávce Medveďové.

Báseň od jedné z lázeňských kolegyň:

Je to pre mužov aj ženy
kto si ľahne ten sa zmení.
O procedúru je veľký záujem
GERnétic je veľmi účinný
a všetkým Vám to doprajem.