Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Rozhovory s kosmetičkami

Přinášíme vám rozhovory s některými z našich nejlepších kosmetiček, ze kterých je poznat, že kosmetická značka GERnétic výsledky ošetření skutečně má. V salonech odborně vyškolených "Gerneticienne" budete v nejlepších rukou.

Tyto inspirativní rozhovory jsou jistě zajímavé i pro ostatní kosmetičky hledající kvalitní značku, se kterou chtějí ve svém salonu pracovat.

Pokud vás kosmetická značka GERnétic zaujala a jste kosmetička, neváhejte nás kontaktovat v centrále obchodního zastoupení. Zákaznice si mohou ošetření vyzkoušet na vlastní kůži v některém z našich salonů v Česku a na Slovensku.

Kosmetika GERnétic v nejstarších slovenských lázních KÚPELE LÚČKY a.s.

KÚPELE LÚČKY najdete v horském údolí na úpatí Choče na Liptově. První zmínka o lázních pochází z roku 1712.Jsou to lázně pro celou rodinu. Nabídka služeb je velmi rozmanitá, a tak si zde přijde na své opravdu každý. Ať je vám 7 nebo 70 let, jste muž či žena, v lázních se o vás prvotřídně postarají. Najdete zde potřebný klid, zábavu i aktivní odpočinek. Vedle léčebných procedur si mohou hosté užívat celoročně otevřený Aqua-Vital Park s léčivou termální vodou a různými atrakcemi a saunovým světem. V areálu lázní se nachází také bowling či tenisové kurty. Navíc zde pro své hosty pořádají řadu kulturních.

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Mgr. Ivou Kleinerovou z Hradce Králové

Profese kosmetičky zahrnuje mnohá povolání a vlastnosti člověka, které jsou pro tuto krásnou práci důležitým předpokladem k úspěchu. V první řadě musí mít kosmetička ráda lidi, dotýká se jich, naslouchá jim. Musí rozumět fyziologii člověka, umět číst na pokožce, ale i v duši. Znát dobře produkty a jejich účinky po aplikaci. Být empatická a vyrovnaná. Zároveň být dobrou obchodnicí, marketérkou, zvládat legislativu a třeba i design salonu. Mít vše dobře promyšlené, plánovat, a přitom být stále nadšená a usměvavá. 

Rozhovor s kosmetičkou paní Renátou Šebelovou z Ostravy

Půvab, vkus, odhodlání, pokora a nadšení, tak by se dala stručně charakterizovat paní Renáta Šebelová. Má krásný kosmetický salon v centru Ostravy a druhý doma ve srubu mimo město. Povolání kosmetičky jí vstoupilo do života až v pozdější etapě života díky inspiraci na dovolené, kdy hledala práci a možná i nový smysl pro svou pozitivní energii. A byla to osudová změna v pravou chvíli.

Rozhovor s kozmetičkou GERnétic Evou Šiškovou a majiteľkou centra Lineal Mgr. Janou Rozborilovou z Košíc

Puškinovej ulici nájdete krásne Medicínske centrum zdravia, krásy a štíhlej línie LINEAL. Ponúka celú škálu regeneračno-relaxačných služieb a tiež cievnu ambulanciu Estetickej a laserovej chirurgie MUDr. Michala Jalčovíka. Pri káve a skvelom zdravom občerstvení som sa porozprávala s majiteľkou centra Lineal Mgr. Janou Rozborilovou a kozmetičkou GERnétic Evou Šiškovou, ktorej salón je súčasťou centra Lineal.

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Gabrielou Wodzik

Silná vůle, jasné cíle, nadšení, tak by se dala charakterizovat kosmetička paní Gabriela Wodzik, která pracuje s kosmetikou GERnétic od roku 2016. Je stále lepší a skvěle zvládá svoji práci i rodinu. Velkou oporou je jí životní partner. Paní Wodzik je příkladem pro všechny dámy, které chtějí profesionálně růst.

Rozhovor s kosmetičkou Martinou Grygarovou Korbíniovou

Nadšenie je najlepšou cestou k šťastiu" Kozmetička Martina Grygarová Korbíniová je krásna mladá dáma. Ak by som ju mala popísať jedným slovom, tak by to určite bolo „nadšenie“. To dáva silu jej aj jej okoliu. Vyžaruje z nej nadšenie a energie má na rozdávanie. Práca kozmetičky ju viac než baví a oceňujú to najmä klientky jej nádherného salónu v rodinnom dome v Liptovskom Mikuláši, v čarovnom kraji pod Nízkymi Tatrami.

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Máriou Mazúchovou

Pani Mária Mazúchová spolupracuje s GERnétic od začiatku pôsobenia tejto kozmetickej značky na Slovensku. Jej salón Dotyk Afrodity v Bratislave je oázou, kde sa človek dobre cíti, uvoľní sa a načerpá energiu. Táto krehká krásna dáma vie veľa o ľudskom tele, ale aj o ľudskej duši. Rozprávanie s ňou je upokojujúce a tiež inšpirujúce.

Rozhovor s manažerkou Dámského světa Mgr. Drahomírou Párovou

Do Děčína v severních Čechách jsem se moc těšila. Chtěla jsem na vlastní oči vidět, jak vypadá „dámský svět“. A byla jsem okouzlena. V krásné citlivě zrekonstruované vile se nachází dvě patra firmy Dámský svět.

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Dagmar Mrňákovou

Dagmar Mrňáková provozuje kosmetický salon v rodinném domku v Novém Boru od roku 1999. Vytvořila zde příjemný relaxační prostor, kde se klientky opravdu dobře cítí.

Rozhovor s kosmetičkou GERnétic Annou Polavkovou

„Vyzkoušela jsem služby několika kosmetických salonů, ale po setkání s Annou Polavkovou jsem byla velice překvapena, že v dnešní době je možné být klientkou, která se vždy těší na setkání se svojí kosmetičkou.“