Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Rozhovor s manažerkou Dámského světa Mgr. Drahomírou Párovou

Do Děčína v severních Čechách jsem se moc těšila. Chtěla jsem na vlastní oči vidět, jak vypadá „dámský svět“. A byla jsem okouzlena. V krásné citlivě zrekonstruované vile se nachází dvě patra firmy Dámský svět.

"Ideální dámský svět"

Všechny zde pracující dámy Vás s úsměvem zdraví. Jednotlivé místnosti jsou stylově designovány, aby se zde klientky cítily dobře. Vyzkoušet můžete šest dnů v týdnu snad všechny služby, které potřebujete, abyste byly krásné, zrelaxované a plné energie. Za tím vším stojí velké úsilí celého týmu Dámského světa v čele s manažerkou paní Mgr. Drahomírou Párovou, která je současně také výživovou poradkyní, cvičitelkou a redaktorkou magazínu Dámský svět. Dáma s kreativním duchem, řadou nápadů a lidským přístupem mi byla sympatická na první pohled. Rozhovor u dobré kávy byl příjemným odpoledním setkáním.

Být manažerkou tak velkého týmu je náročné, jak jste se jí stala?

Pracovala jsem jako školní psycholožka a učitelka. Nepotřebovala jsem mít ale tak dlouhé prázdninové volno. Z dlouhé chvíle jsem si jednou v létě pustila televizi a v pořadu Sama doma mě zaujal rozhovor s paní PhDr. Ivou Málkovou ze společnosti Stob. Zabývá se hubnutím prostřednictvím kognitivně behaviorální terapie. Protože jsem psycholožka, paní Málkovou jsem kontaktovala a absolvovala u ní seminář. Vyprávěla jsem o tom své nehtařce a ta se zmínila, že zná paní Ing. Janu Bártovou (majitelku salonu Dámský svět), která si chce otevřít salon a hledá šikovné lidi. Tak jsem jí také zkusila oslovit s nabídkou kurzů na hubnutí. Líbilo se jí to a díky tomu jsem se dostala z učitelské lavice do světa krásy. Na začátku zahrnovala nabídka salonu jen obličejovou a nehtovou kosmetiku a moje školení. Postupně jsme zařazovali další služby jako pedikúru, kadeřnictví, masáže a cvičení. A jak přibývalo služeb, bylo potřeba, aby vše někdo řídil a organizoval. Paní Bártová nabídla manažerskou odpovědnost mně. Dnes mám v týmu přes 20 šikovných kolegyň a kolegů.

Jaký máte vztah ke kosmetice obecně?

Vždycky jsem o sebe ráda pečovala, chodila jsem na kosmetiku, abych měla upravené obočí. Dobře mi dělala hlavně masáž, protože jsem mohla „vtéct“ do lehátka a líbilo se mi, že někdo pečuje jen o mě. To je báječný pocit. A proto se mi líbí GERnétic, že zahrnuje komplexní systém péče.

Máte při své manažerské práci čas lehnout si na lehátko?

Tato práce je fantastická v tom, že jsem modelem všeho nového, co chceme klientkám nabídnout. Když přijedou totiž kolegyně ze školení, potřebují nově nabyté zkušenosti na někom otestovat. Tak to jsem vždy ráda k dispozici. Všem popravdě vždy řeknu, co se mi líbí, co ne, jaké přitom mám pocity. To je pro ně důležitou zpětnou vazbou, aby danou službu natrénovaly a vylepšily k dokonalosti a plné spokojenosti zákaznic. Na vlastní kůži si tedy vyzkouším, co nabízíme našim zákaznicím, což mi i usnadňuje komunikaci s nimi. A zároveň tak otestuji tým, jak pracuje, zda jsou služby opravdu na takové úrovni, kterou očekávám.

Kolik času trávíte v práci?

Do zaměstnání přicházím kolem osmé a zůstanu tak dlouho, jak je potřeba. Ale zpravidla odcházím kolem páté. Mám již dospělého syna a manžel hodně cestuje, což mi umožňuje jistou pracovní volnost. Uvědomuji si ale, že pokud bych měla malé děti, nemohla bych vzhledem k časové náročnosti tuto práci vykonávat. Často pracuji i o víkendech. Třeba minulý víkend jsem byla v porotě okresní soutěže Dívka roku. Zároveň jsem koordinovala práci našich kosmetiček a kadeřnic, které měly za úkol soutěžící dívky čtyřikrát za sebou přelíčit a přečesat, což je velmi náročné. Tuto akci jsem propojila se soutěží „Dívka Dámského světa“, kterou vybraly naše zákaznice. Finalistka byla vyhlášena během akce Dívka roku a jako výhru získala poukázku na ošetření v Dámském světě. Je to pro nás skvělá reklama a příležitost k oslovení nových zákaznic.

Volíte tedy netradiční cesty k získávání nových klientek…

V dnešní době je potřeba hledat jiné formy oslovování klientek než klasickou reklamu. Ženy hledají zážitek, nové trendy ve stravování, nové zkušenosti v péči o pleť. Proto třeba pro naše klientky pořádáme veganský workshop nebo workshop zaměřený na líčení.

Vrátím se na začátek naší spolupráce. Jak jste pro Dámský svět objevila kosmetiku GERnétic?

Na GERnétic nás přivedla kosmetička paní Miroslava Tokarčíková. Navštívila GERnétic na výstavě World of Beauty v Letňanech. Vzpomínala jak nezájem konkurenční firmy, se kterou pracovala před mateřskou, způsobil, že se paní Tokarčíková poohlédla po něčem jiném. A do oka jí neplánovaně padl právě GERnétic. Byla nadšená z úplně jiného přístupu – profesionálního, milého a lidského. Od té doby je kosmetice GERnétic věrná, a je to již 8 let.

A co oslovilo na této kosmetice Vás?

Tato kosmetika mé pleti od začátku vyhovovala, protože „nevoní“, nevnucuje mi konkrétní vůni jako jiné značky, tzn., není jen do citrónova nebo do pudrové vůně a navíc jsou na pleti vidět výsledky. Líbilo se mi, že si v této kosmetice může najít každý, co jeho pleť potřebuje – mladá, zralá pleť, problematická … Proto jsem tuto kosmetiku chtěla jako další značku do našeho salonu. A když jsem rozšiřovala služby salonu po přestěhování do této vily, vzpomněla jsem si na Mirku Tokarčíkovou, že s kosmetikou GERnétic pracuje, a nabídla jí možnost posílit náš tým. Dnes vím, že to bylo správné rozhodnutí, protože s Mirkou a kosmetikou GERnétic přišla do Dámského světa vysoká kvalita.

GERnétic je životní styl, který si nachází stále více příznivců…

Získáváme si nové a nové klientky nejen z Děčína, ale jezdí za námi zákaznice i z Prahy. Abychom vyhověli poptávce po našich kvalitních službách, rozšířili jsme tým o další kosmetičky, které s kosmetikou GERnétic pracují – paní Evu Žákovou, paní Radku Havlíkovou a paní Ivonu Knotkovou – všechny mají letité zkušenosti ze zdravotnictví a dokáží tak velmi efektivně s touto kosmetikou pracovat. Navíc jsou velmi pečlivé, na jejich pracovišti je perfektní pořádek a čistota. V březnu se proškolila další kosmetička paní Jitka Topolančinová, která bude s touto kosmetikou pracovat.

Kromě obličejové péče zařazujete nově do portfolia služeb Dámského světa také tělové procedury…

Během našeho rozhovoru proškoluje odborná školitelka GERnétic paní Zuzana Bělíková tým našich kosmetiček na tělové přípravky. Velmi inspirující jsou především zábaly, které budou další nadstavbou našich služeb. V přízemí máme totiž krásné prostory, které jsou ideální pro tělové procedury, jsou zde k dispozici sprchy. Věřím, že naše klientky tyto nové procedury uvítají jak k zeštíhlení, tak k dokonalé relaxaci.

V dnešní uspěchané době je důležité najít čas pro pravidelný odpočinek, relax, regeneraci…

Na chvíli se zastavit a načerpat síly je potřeba. Úplně stačí, když si žena uvědomí svoje kvality. Učím ženy, jak změnit myšlení. Tím se jim většinou podaří i zhubnout. Když se jim to podaří, chtějí většinou změnit také účes, dojdou si na nehty, na masáž… Úplně rozkvetou, nabudou sebevědomí. Bude-li totiž žena se sebou spokojená, bude zářit i pro své okolí. Pomoci jí k tomu je posláním našeho Dámského světa.

Děkujeme za rozhovor