Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

PŘELOUČ – Kosmetický salon Monika

gernetic - partnerský salón

„V roce 2003 jsem si splnila sen a otevřela svůj kosmetický salonek. Jsem ráda, že mě práce stále baví a že mě těší hledat neustále nové možnosti a cesty, jak své klientky ještě více hýčkat."

Monika Sejkorová

Co pro mě znamená GERnétic?

Díky kosmetice Gernétic vidím já a především klientky okamžité  výsledky. Je pro mě velkým uspokojením a pochvalou, že se ke mě rády vrací. Gernétic je originální, účinný a kreativní. Práce s ním je opravdové potěšení.

Moje motto: Dotek a teplo lidské ruky nenahradí ani ten nejvýkonnější přístroj.

Kosmetická péče:

  • hydratační a regenerační kůry
  • liftingová a anti-age ošetření
  • péče o oční okolí s mikromasáží
  • speciální péče o kuperózní pleť
  • cílené ošetření pigmentace a její prevence
  • péče o problematickou a aknózní pleť
  • biorevitalizační peelingy
  • regeneračně-relaxační zábaly rukou a nohou
  • barvení obočí a řas
  • depilace 

Samozřejmostí je možnost zakoupení sortimentu Gernétic pro domácí péči.
Všechny aktuální novinky v ošetření i v přípravcích pravidelně zařazuji do nabídky.
Při práci využívám metod reflexních masáží a Reiki.

Těším se na Vaši návštěvu :-) 

To, co je za námi, a to, co je před námi, jsou drobnosti ve srovnání s tím, co je v nás. Oliver Wendell Holmes

Z ohlasů spokojených klientů:

S kosmetikou Gernetic jsem se poprvé setkala před 8 lety v kosmetickém salonu, který dlouhodobě navštěvuji. Stále jsme hledala vhodnou péči o moji pleť, protože trpím alergií na peruánský balzám, který dost často bývá součástí kosmetických přípravků. Každý nákup kosmetiky byl takový "pokus a omyl" a čekání, zda výrobek snesu. Až do té doby, kdy p. Monika Sejkorová začala pracovat se značkou Gernetic. Obě jsme byly zvědavé, jak budu na produkty reagovat, a k mému potěšení musím říct, že jsem konečně našla značku, u které se nemusím bát alergické reakce a absolutně se na ni mohu spolehnout.

Zejména odbornou péči, která mi byla poskytnuta v kosmetickém salónu Monika, a následnou péčí doma, jsme vyřešily moji problematickou pleť, pigmetové skrvrny i hormonální nerovnováhu. Spousta přípravků je tedy nedílnou součástí mé denní péče o pleť, ať se jedná o krém Melano 15, Synchro, Imunno, Créme GG, bělící krém či oční gel. Dále používám tzv. prsní sadu (Seino a Macro 2000), která mi právě pomohla nejen "ustálit" hormonální výkyvy, čímž došlo ke zlepšení vzhledu pleti, pravidelnější a slabší menstruaci, ale také k pevnějšímu poprsí.

Za moji mnohem krásnější pleť mohu poděkovat p. Sejkorové, a to nejen za její rady týkající se produktů Gernetic, ale i za její šikovné ruce, a samozřejmě také značce Gernetic samotné. Z osobní zkušenosti mohu produkty značky Gernetic jen doporučit. 

Kateřina B.

Kontakt

PŘELOUČ – Kosmetický salon Monika - Monika Sejkorová

Sluneční 1419, Přelouč

Telefon recepce: +420 732 811 965

Všechny kosmetické salóny