Oficiální stránky distributora GERnétic pro ČR a SR

HUILE DE MASSAGE

Masážní olej z hroznových semen

Stimulační olej s rozmarýnovou vůní Vás okamžitě příjemně osvěží. Působí velmi příznivě na pokožku, má schopnost zmírnit svalové napětí a únavu, podporuje krevní oběh a zabezpečuje hlubokou relaxaci svalů a nervů. Účinné složky z esenciálních olejů rozmarýnu a levandule jsou během aplikace pomalu vstřebávány pokožkou a mají vliv nejen na pleť, ale i na celkové zdraví. Kůže se stává hladkou a jemnou, smysly se uvolní. Olej je zvláště vhodný pro suchou pokožku.

Použití: Naneste po koupeli na pokožku celého těla a nechte dobře vstřebat.


Doporučení masérky Romany Soukupové

„Práci maséra se naplno věnuji již od roku 2010. Provádím hloubkové uvolňující masáže, kraniosakrální terapii, manuální lifting obličeje a kineziotaping. Specializuji se rovněž na manuální lymfodrenáž a vše související se správným fungováním lymfatického systému.

Pro svoji práci pečlivě vybírám kosmetické přípravky, se kterými se mi dobře pracuje, a zároveň jsou příjemné klientovi. Na kosmetice GERnétic oceňuji její přidanou hodnotu, tj. podporu harmonizace organismu a příznivý vliv na zdraví. Nově jsem začala masírovat masážním olejem z hroznových semen Huile De Massage, který je určen pro relaxační masáž nebo drenáž aktivními přípravky. Při masáži tímto olejem dochází k hlubokému uvolnění svalů, zpevnění kůže a zabránění tvorbě žilek. Masáž se pro klienta stává luxusním a vysoce účinným zážitkem. Huile De Massage od kosmetiky GERnétic vám mohu opravdu doporučit jako ideální produkt pro práci masérů a k následné domácí péči.“

Recenze tohoto skvělého produktu:

  • "Při mé letité profesi manikérky a pedikérky se mi naskytlo použití přípravků GERnétic. Krém na ruce Manno má výbornou vstřebatelnost a zanechává ruce hebké. Stejně tak i masážní olej Huile De Massage, který používám hlavně k masáži nohou, má příjemnou skluznost, dodává pokožce vláčnost, úlevu a také se dobře po masáži vstřebá. Přípravky ráda doporučuji i zákaznicím."
    Hana Zielinská
gernetic logo

Tento a další produkty kosmetiky GERnétic zakoupíte u kosmetiček GERnétic nebo v Online skladu.
Více informací o nákupu.

 

Balení a ceny

Česká republika
Cena pro zákaznice

200 ml

924  Kč
Slovenská republika
Cena pro zákaznice

200 ml

37.00 EUR