Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Intuice mne přivedla ke GERnétic

Dostala jsem nelehký úkol. Krátce se vám představit. Jmenuji se Kateřina a tvořím blog Intuitive Diary, který věnuji tématům, jež můj život činí krásnějším a harmoničtějším. K tomu patří kromě péče o zdraví a krásu také cestování, jóga, tango v kuchyni nebo třeba toulky přírodou. Těší mne, že se mohu se svými čtenáři, podělit o zážitky, nápady, zkušenosti. Nejlepším rádcem je mi intuice a ta se vždycky do mé tvorby promítá. Nasloucháte jí? Zkuste to. Mne dokonce přivedla až sem, ke značce GERnétic.

1. První zkušenost

Moje první zkušenost s GERnétic? To byl krém Synchro. Naše cesty se setkaly díky pracovnímu nasazení v časopise Madam Business. Zaujala mne legenda, která se k Synchru váže, a vypráví o jeho zázračných účincích na harmonizaci kůže. Vyzkoušela jsem ho na ekzém, který mne už dlouho trápil. Za tři týdny bylo po problému. A dodnes jsem z něj nadšená!

2. Co mne naučil

GERnétic mě naučil vnímat krásu a zdraví ve větších souvislostech. A také relaxovat bez pocitu provinění. Že čas mít pro sebe je opravdu potřeba a není nutné si nic vyčítat. Naopak díky tomu, že o sebe vědomě pečujeme, se můžeme cítit báječně a vyzařovat spokojenost do svého okolí.

foto-2

3. Co mám na GERnétic ráda

Měla jsem možnost se v průběhu spolupráce se značkou seznámit s řadou báječných lidí, kteří o GERnétic v České republice a na Slovensku pečují. Tito odborníci jsou pro mne velkým zdrojem inspirace a moudrosti. Naslouchat jejich příběhům mne určitě na mé životní cestě popostrčilo zase o kousek dál. Je úžasné, jak moc je GERnétic o respektu, sebepoznání a porozumění.

foto-3

4. Jak vnímám profesionální kosmetickou péči

Na profesionální kosmetickou péči jsem se dívala vždy velmi pragmaticky. Nicméně gerneticienne mne přesvědčily o tom, že od „kosmetiky“ můžete chtít víc než jen nanášení přípravků. Každá návštěva je o zážitku, o odpočinku, prostoru užít si sebe sama a péči doslova v těch nejlepších rukou. Exkluzivita vztahu ke klientovi mi zkrátka vyrazila dech a zanechává ve mně hluboké a krásné dojmy.

foto-4

5. Čím mne inspiruje

GERnétic mne hodně inspiruje díky své filozofii. V očích značky je zákazník vždycky také lidskou bytostí, se všemi těmi svými vrtochy a specifiky, které mu zrovna den právě přinesl. Utvrzuji se v tom, že nikdy není marné vzdělávat se v biologii, psychologii i antropologii – protože lidem lze rozumět z mnoha různých stránek. A když pochopíme, jak lidská bytost funguje, můžeme svět pomaličku a po krůčcích měnit v krásnější a harmoničtější místo. Základem je zkrátka porozumění – sobě i okolí.

Vaše blogerka Kateřina