Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Nechte svou pleť rozkvést s novým coffretem Detox „Jarní facelift“ od kosmetiky GERnétic

Přesto, že ještě před několika dny na nás dorážela zima, my jsme z Francie obdrželi novinku, která nás zahřála u srdce. Proč? Nyní vám můžeme nabídnout specialitku, s níž probudíte do jarních dní svůj půvab. V tomto článku si nový Coffret Detox „Jarní Facelift“ přiblížíme. Těšíte se?

Nechte svou pleť rozkvést se čtveřicí produktů

V nové kazetě, jejíž design lahodí oku i nejnáročnějšího vyznavače přísné estetiky, naleznete čtveřici výtečníků, tedy v tom nejlepším slova smyslu. Byli vybráni precizně tak, aby byl pleti dopřán dokonalý jarní facelift. Taková procedura se skládá z několika kroků. Pročištění pleti a odstranění odumřelých buněk dosáhnete díky gomáži s výtažky z mořských řas Nettoyant Gommant Marin. Prozáření pokožky zajistí jemný květový enzymatický peeling Lotion Aux Acides De Fleurs. O vypnutí kontur se postará náš anti-ageingový poklad Lift Crème. Pokožku probudí krém Ger Oxy a dodá jí energii. To vše zabalené v nádherné kazetě, kterou můžete i po spotřebovaní produktů využít jako dekorativní prvek například do interiéru. Coffret je dodáván s návodem, který vás celou jarní detoxikační zkrášlující procedurou provede.

Komu bude slušet

Abychom vám lépe dokázali popsat, které pleti je určený tento nový set, rozhodli jsme se na toto téma vyzpovídat Alenu Kimlovou, hlavní firemní kosmetičku a školitelku GERnétic: „Doporučuji tento coffret dámám a klientkám, které si přejí vypnout, projasnit, oživit pleť. Výborně poslouží pro zesvětlení nadměrné pigmentace, a to nejen na tváři, ale rovněž na rukou. Tato skladba přípravků se úplatní také při redukci jizviček po akné. Musím však upozornit, že nejde o set, který by byl primárně určen pro citlivou pokožku.“ Pokud se s těmito přípravky chcete teprve seznámit, představuje jarní kosmetická sada ochutnávku, s níž si vaše pleť francouzskou luxusní péči GERnétic zamiluje. Lze jej ale také použít jako speciální kúru, jíž doplníte svou pravidelnou péči GERnétic.

Tři kroky ke šťastné a rozzářené pokožce

Krok č. 1: Pročištění a příprava

První krok rituálu krásy s coffretem Detox slouží k pročištění pleti, odloučení odumřelých buněk a přípravě na následující momenty péče. Svou rutinu zahajte hloubkovým vyčištěním pleti. Nettoyant Gommant Marin s jemnými exfoliačními účinky odstraní pomocí obsažených mikrokuliček odumřelé buňky a pokožce poskytne potřebnou remineralizaci. Přípravek naneste jemnými krouživými pohyby na celý obličej. Smyjte vlažnou vodou. Díky výtažkům z mořských sedimentů a lastur ústřic dodá pleti velké množství minerálů a pleť vyhladí.

Na závěr přípravné fáze aplikujte Lotion Aux Acides De Fleurs. Nanášejte večer v množství odpovídajícím 8 až 10 stisků pumpičky. Lehce vmasírujte do pokožky a vyhněte se oblasti očí. Aplikujte pouze jednou týdně. Obsažené aktivní látky byly navrženy tak, aby působily dalších 48 hodin. Směs enzymů působí jako jemný biologický peeling, který naruší přirozenou kohezi odumřelých buněk a usnadní jejich odstranění. Pokožku zbaví všech odpadních látek, proběhne intenzivní detox pleti. Obsažené AHA kyseliny obnoví přirozenou rovnováhu pH pokožky, a urychlí tak regenerační proces.

Krok č. 2: Aktivace

Aktivní látky přípravku Lift Crème získané moderní biotechnologií působí proti projevům stárnutí v oblasti očního okolí, rtů a krku. Obnovuje hustotu pokožky, pomáhá odstranit váčky pod očima, usnadňuje vyhlazení jemných vrásek okolo očí a pokožce dodává mimořádnou péči a výživu. Nanášejte každé ráno a večer cíleně na oblast očního okolí, okolí rtů a krk. Díky okamžitě viditelným liftingovým účinkům je tento přípravek v péči proti stárnutí pokožky skutečným klenotem.

Krok č. 3: Regenerace

Na závěr expertní péče aplikujte jemnou efleráží malé množství přípravku Ger Oxy. Tento nepřekonatelný regenerační krém byl navržen tak, aby zlepšil mikrocirkulaci krve v pokožce a posílil její okysličování. Přípravek se může kromě složení obohaceného o aminokyseliny, výtažky ze šalvěje a řebříčku pyšnit i faktorem SPF, díky čemuž je ideální jej používat jako inovativní a funkční denní krém.

Jednou týdně nebo každý den?

Coffret Detox můžete použít jednou týdně jako zpestření vaší kosmetické rutiny. Je to rituál, který vám přinese radost a sebevědomí. Při pravidelné péči kosmetikou GERnétic dosáhnete skvělých výsledků v řešení pigmentových skvrn, jizviček po akné, vitalizaci pleti. A pokud se do těchto produktů zamilujete jako my, neváhejte se obrátit na svou Gerneticienne, u níž můžete zakoupit běžné balení přípravků a získat další informace o jejich používání tak, aby vaše pokožka získala maximální péči.

Přejeme vám krásné jarní dny.

S láskou,
Tým GERnétic