Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Není to jen o kosmetických přípravcích, ale také o naslouchání

Jmenuji se Petra a kromě dobré kávy, cestování a mého psa miluji také psaní a vše, co obohacuje můj život o nezapomenutelné zážitky. Všechny momenty a fakta, které chci sdílet se světem, jsou uchovány na mém blogu Just be yourself, který je jakýmsi deníkem mého života. A jedna kapitola je věnována právě GERnétic, kam mě kroky zavedly před téměř dvěma lety.

1. První zkušenost

Pamatuji si na to, jako by to bylo včera. Mé ruce byly na dotek jemné ještě několik dní po ošetření. Jsem ekzematička a málem jsem zapomněla, jaké to je mít krásně hladkou kůži a nemuset se bát vzít si prstýnek, který by na jinak popraskaných prstech nevypadal zrovna vábně. GERnétic mi tento pocit pěstěných rukou připomněl.

2. Co mne naučil

Naučil mne, že ta hlavní krása je schovaná uvnitř a je jen na nás, jestli ji pustíme napovrch. Člověk by měl o sebe více pečovat, měl by se naučit odpočívat a hlavně by neměl zapomínat na úsměv. Protože to vše vede k tomu, aby se skutečně cítil krásný a spokojený.

foto-2

3. Co mám na GERnétic ráda

Líbí se mi na něm ta celková propojenost. Není to jen o kosmetických přípravcích, ale také o naslouchání, vzdělávaní a respektování.

4. Jak vnímám profesionální kosmetickou péči

Profesionální kosmetickou péči jsem byla nucena vyhledávat již v útlém věku a v podstatě ji potřebuji dodnes. Setkala jsem se s dobrými i špatnými odborníky, ale až GERnétic mi ukázal, že není vždy potřeba podstoupit více či méně bolestivou proceduru, aby bylo dosáhnuto požadovaného efektu.

foto-3

5. Čím mne inspiruje

GERnétic mne inspiruje svým přístupem k zákazníkům, kterým se snaží předávat nejen výživné látky ze svých produktů, ale také rady a informace, které může člověk využít k tomu, aby se cítil lépe. A stejně tak se snažím i já získané informace předávat svým čtenářům a motivovat je k tomu, aby si více užívali života.

http://www.justbeyourself.cz/