Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Nové obaly GERnétic: splněné přání našich klientů

V posledním období jste mohli zaznamenat, že se některé produkty GERnétic začaly prezentovat v jiných obalech. A nejen prezentovat. Laboratoře GERnétic neustále hledají způsoby, jak zákazníkům po celém světě nejen dělat život krásnější a zdravější, ale také se zajímají o to, aby měli více času na všechny úžasné zážitky, které život nabízí. Inspiraci sbírají po celém světě, Českou a Slovenskou republiku nevyjímaje. Možná byste se divili, ale obalový design umí s časem věnovaným nejen zkrášlujícím procedurám, udělat divy.

foto-1

Neustále při ruce a bez obav z poškození

Kelímky jsou osvědčenou klasikou. Ale pokud si přejete svůj oblíbený krém vzít s sebou do kabelky, ztrácí dech. Zato tuba je skladná a také trochu odolnější, co do možného poškození v rámci každodenních aktivit – pochůzky, cvičení, cesta do práce nebo třeba na rande. Stačí kabelku či tašku neopatrně odložit a kelímek může prasknout. Materiály, z nichž jsou vyrobené tuby, jsou poněkud pružnější v tahu a vůči tlaku odolnější.

Když se snažíte všechny ty předměty přenášené v kabelce, tašce či aktovce poskládat do latě a usměrnit chaos, který je obvykle přímo úměrný velikosti zavazadla, tuba vám při organizace propriet bude určitě užitečná. Postavte ji, položte na ležato. Vždycky bude úsporným prostorovým řešením. Aniž byste na tyto organizační aktivity museli vynaložit nadměrné úsilí.

foto-2

Cestujte bez omezení

Kelímky jsou sice klasika, na kterou jsme léta zvyklí. Ale už jste zkoušeli celý kosmetický arzenál naskládat do příručního zavazadla? Tuby jsou plošší, prostorově méně výrazné a dá se s nimi při ladění objemu kufru krásně hrát. Představit si to můžete jako skládačku nebo puzzle. To je jedna věc.

Opět se vrátíme k menším balením. Víte, že celkový objem tekutin, gelů, krémů a podobných látek by v příručním zavazadle neměl přesáhnout jeden litr? A že jeden jediný produkt by neměl zabírat svým obalem kapacitu vyšší než 100 ml? A musíte umět opravdu bravurně počítat, abyste nemuseli část svého nákladu nechávat v odpadkovém koši na letišti. To je ta pravá příležitost pro chytře vytvořené obaly GERnétic. Ve chvíli, kdy s sebou vezete krém na denní péči – například Tropo Plus, Ger Oxy nebo Symbiose, nemusíte mít obavy, že byste přehnaně bojovali s letištními a přepravními předpisy či místem ve svém zavazadle. Klidně bychom si troufli přidat ještě krém na ruce Manno. A pořád vám zbývá dost místa pro řasenku (obvykle 6-12 ml), make-up (obvykle 30 ml), rtěnku (běžně 4-5 g), lesk na rty (standardně 5-10 ml), Lift Crème (40 ml) nebo Crème GG (30 ml). Stále máte dost prostoru na menší sprchový gel, tělové mléko, šampon a kondicionér, odličovací mléko nebo speciální mýdlo na obličej. To už jsou slibné výpočty, že?

Jinou možností pro bezstarostné cestování jsou sety GERnétic, které mohou mít dvojí poslání. Slouží jako startovací balíčky, když dámy a pánové s naší péčí začínají. Ale stejně dobře poslouží na dovolené, pracovním pobytu či při eurovíkendu v Německu, Irsku nebo Polsku.

foto-3

Snazší a rychlejší aplikace

Kosmetičky se ve své praxi, jak jsme měli možnost zaznamenat, setkávají neustále s tím, že zákaznice neví, jak přesně a v jakém množství přípravky v domácí péči aplikovat. Nová balení jsou v tomto ohledu mnohem přívětivější. Nechte svou Gerneticienne, aby vám názorně ukázala, kolik je to správné množství. Díky novým uzávěrům a hrdlu tubičky můžete potřebný objem vytlačit na hřbet ruky či příslušné partie tváře rovnou. To ušetří nejen mentální kapacitu a pocit nejistoty, ale hlavně čas, který jinak věnujete úvahám o dávkování. Někdy to může být i pět minut denně. Vynásobte to počtem dní v roce a výsledek činí víc než 30 hodin, které jste mohli věnovat něčemu jinému. Cvičení, tvoření, vzdělávání, čtení.

foto-4

Hygieničtější a jednodušší uchovávání produktů

Víte, že mezi největší nešvary v kosmetice patří nabírání přípravku z kelímku prsty? Touto cestou si do přípravku můžete přenést patogeny – mikroby jako bakterie či plísně nebo dokonce kvasinky. A tato kontaminace může značně zkrátit životnost produktu i jeho účinnost. Proto se doporučuje využívat kosmetickou špachtli, která je balena v krabičce u všech kelímků GERnétic. Naberete produkt, přeneste na hřbet ruky a aplikujte. Do přípravku by se vždy mělo zasahovat dokonale čistou špachtličkou, která by měla být po každém použití důsledně umyta. U přípravků v tubách tato činnost odpadá. J Jak se vám nové obaly líbí?

S láskou,
tým GERnétic