Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Předsváteční relaxace: Na kosmetice s GERnétic

Kdo z vás již nyní pociťuje, že se mu do sváteční pohody tak trochu vkrádá očekávání a lehký provokativní pocit, že čas letí před svátky ještě rychleji než obyčejně? A myslíte před závěrem roku také trochu na sebe a pocit klidu? Pokud ne, ale rádi byste to změnili, pokračujte ve čtení tohoto článku. S bloggerkou Kateřinou vás totiž přeneseme do oázy dobré nálady, pro kterou běžné zákony času ani stresu neplatí. Na předvánoční relaxační ošetření do jednoho z Partnerských salonů GERnétic. Ve Studiu proměn KK se půvabu a skvělé atmosféře věnovala jeho majitelka kosmetička Kateřina Krylová.

foto-2

Udělejte si z předvánoční kosmetiky rituál

Návštěvu tohoto kosmetického salonu jsme plánovali v GERnétic už velice dlouho. A hlavně dopředu. Ty nejlepší kosmetičky mají totiž před svátky napilno. Naučily své klientky, že i když vánoční sezona neúprosně klepe na dveře, je nasnadě udělat si krásnou chvilku pro sebe a nechat se hýčkat. „Moc bych si přála, aby měla každá dáma odvahu dopřát si relaxaci pro sebe i v tomto vypjatém období. Myslím si, že právě uspěchanost dnešní doby je kamenem úrazu lidské spokojenosti. A u žen se k tomu přidává ještě sklon upřednostňovat vše ostatní, jen ne sebe samotnou. Přitom okolí bude nejšťastnější, pokud bude šťastná i maminka, matka, manželka, babička, přítelkyně, kamarádka. Jedním ze způsobů, jak začít myslet na sebe a přitom si nepřipadat jako padouch, je návštěva kosmetického salonu,“ svěřila nám Kateřina Krylová.

„Já sama nemám ráda spěch a kvap, o Vánocích ještě méně než obvykle. Proto jsem byla moc potěšená pozváním do Studia proměn KK. Je to pro mne námět, jak adaptovat další rituál klidu do své adventní rutiny. A věřte mi, že všechno to zdobení, pečení, čančání jde mnohem lépe, když si užijete také nějakou tu chvilku pro sebe. Hlavně bez výčitek a s čistým svědomím,“ prozradila nám bloggerka Kateřina z intuitivediary.com.

foto-3

Kosmetika, která je také o relaxaci

Když Kateřina podstupovala ošetření, nechtěli jsme se omezovat na nějaký předem narýsovaný protokol a všechno vznikalo až na místě. „Na GERnétic mám ráda to, s jakou kreativitou mi umožňuje pečovat o krásu klientek. U Kateřiny jsem viděla, že by bylo potřeba pleť zklidnit. Byly na ní patrné známky stresu a velké pracovní zátěže. Pokožka se jevila unavená, povadlá, vykazovala známky začervenání. Kateřina prostě patří mezi jasné citlivky,“ upřesnila Kateřina Krylová.

„Moje jediné přání bylo odpočinout si. Chtěla jsem na kosmetickém lehátku pouze relaxovat a nenechat se rušit. Právě proto jsme nakonec zvolily ošetření, které v sobě kombinovalo jak terapii pro pleť, tak terapii pro duši a hlavně stresem zmoženou tělesnou schránku. Paní Krylová přišla se skvělým nápadem. Rozhodla, že mimo ošetření tváře do kosmetické procedury zahrneme i ošetření rukou. A to byla vynikající volba. Také se více věnovala masáži v oblasti šíje, ramen, vrchní čísti hrudního koše. Fyzicky jsem vnímala, jak s každým dotekem rozpouští usazené napětí, které po mne stéká jako po leštěném mramoru a odplývá pryč. Bylo to naprosto dokonalé,“ podělila se o svůj zážitek bloggerka Kateřina.

foto-4

Produkty, kterými zklidníte i ten největší stres vepsaný ve tváři

Zajímalo nás, jaké produkty Kateřina Krylová používá nejraději. Na první místo, snad to dnes už nikoho nemůže překvapit, se vyšplhal přípravek Synchro, který už 40 let dělá pleť dam i mužů zdravější a spokojenější. „Synchro je nezbytnost, je to natolik univerzální a účinný krém, že si bez něj dost dobře svou práci ani vlastní kosmetické rituály nedokážu představit. Jeho spektrum využití snad nezná mezí – od jizviček, strií, přes popáleniny či omrzliny až po přesušenou pleť nebo pro hloubkovou regeneraci,“ pochvalovala si náš zlatý zázrak v kelímku Kateřina Krylová.

V případě Kateřiny bylo potřeba zaměřit se na zklidnění stresem rozbouřené pokožky. Na lokální záněty a památky po dermatitidě, která se kolem úst objevila jako důsledek alergie na některé potraviny, bylo potřeba mimo Synchra využít i masku Immuno, která posiluje imunitu kůže a pomáhá vyrovnat její pH. Působí hojivě a vysušuje drobné nedokonalosti. Aby došlo ke zklidnění pokožky, do ošetření byla zakomponována i maska Argini, která je velice jemná, zjemňuje, zvláčňuje a přitom umocňuje samočisticí schopnost kůže.

foto-5

„Masky ráda a pravidelně používám i v domácí péči, a tak si je vždy vychutnávám. Právě ve chvíli, kdy jsem měla masku na tváři, se paní Krylová dala do ošetřování rukou, což pro mne byla koruna relaxace celého ošetření. Během maskování se toho dá tolik stihnout! Určitě je to báječné řešení pro všechny, kdo bojují s časem – objednat se na proceduru 2 v 1. Tělo i tvář,“ podělila se o své nadšení bloggerka Kateřina.

Pokožka oslabená stresem má tendenci být zároveň povadlá, zašedlá, mdlá, bez života. Proto pro Kateřinu parní Krylová zvolila jako závěrečné zakončení Ger Oxy, krém určený všem typům pleti, který pomáhá pokožku lépe okysličovat. „Tento krém se mi líbí čím dál více. Všímám si, že je po něm pokožka doslova probuzená a plná energie, což se pozitivně odráží na vzhledu i mém dobrém pocitu,“ shrnula své dojmy bloggerka Kateřina.

foto-6

Cítit se skvěle, vypadat skvěle

Ne vždy se podaří člověku objevit skvělý kosmetický salon, kde by byla paní kosmetička zároveň zkušenou vizážistkou. Mnoho žen má z chození na kosmetiku velký respekt a mnoho žen potkaly v minulosti špatné zkušenosti. Po ošetření jejich pleť vůbec nevypadala pěstěná. Naopak si odnášely rozčarování, protože pokožka byla začervenalá a podrážděná. S GERnétic je ale situace úplně jiná. „Mám hodně citlivou pokožku, nejen tváře, ale rovněž celého těla. Na kosmetiku jsem zatím ale chodila jen do salonů GERnétic a pokaždé mne fascinuje, že když odcházím, jdu domů či do víru velkoměsta s úplně novým sebevědomím. Při pohledu do zrcadla mám tvář tak pěstěnou a jemnou, že mi připadá téměř zbytečné se jakkoli líčit. Užívám si pocit dokonalé přirozenosti,“ komentovala bloggerka Kateřina.

Ne všechny klientky GERnétic se ale cítí s nahou pletí dobře a přeci jen jim lehký make-up dodává odvahu nést se svým náročným dnem jako bohyně. „Vážím si toho, že paní Krylová dokáže klientkám poskytnout komplexní službu, tedy kromě zásahu pro krásnou pleť provázenou relaxačním zážitkem s GERnétic, může nabídnout také líčení pro jakoukoli příležitost. Byla jsem velmi zvědavá, jak by vypadala proměna i s líčením. Nasbírala jsem hromadu inspirace na přirozený dívčí look. Kdo mne zná, ví, že miluji výraznější líčení. Na podzim a v zimě. Ale čas od času není vůbec špatné oddat se jemnosti – i když jde o make-up. Navíc mne velice baví, jak mě jiní lidé vidí a podle toho tvoří. Paní Krylová ze mne udělala hotovou panenku. Pro jarní měsíce se podobného stylu budu určitě držet. Je přirozený, svěží. Okolí bude mít dojem, že jste prostě od přírody dokonalí a krásní. Bez photoshopu i velkých vrstev líčidel,“ pochvalovala si proměnu bloggerka Kateřina.

S láskou,
bloggerka Kateřina a tým GERnétic