Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Recenze: Půvab pleti nastartujete s ampulkami Lift Express

Blogerku Kateřinu jsme požádali, zda by pro nás zrecenzovala ampulky Lift Express. Své poznatky nám shrnula v tomto článku.

Když se řekne Lift Express, okamžitě se mi vybaví, že by produkt pro péči o pleť s takovým názvem měl dělat zázraky na počkání. Vlastně jsem to od něj očekávala. Má totiž nemalé ambice připravit ženy na společenskou sezónu, ať už tu letní nebo plesovou a večírkovou zimní. Já si sedmici ampulí naplněných luxusním sérem v barvě akvamarínů té nejvyšší šperkové kvality nechala na dny předvánoční. No, chtěla jsem na svoje narozeniny, které nenápadně pádí ke kolonce střední věk, oslavit chic jako ze žurnálu, aniž bych se musela přikrášlovat v nejrůznějších aplikacích. Tu zeštíhlit tváře, tu prodloužit bradu, tu vypnout nějakou tu konturu, tu rozjasnit pleť a dodat ji šťávu tam, kde se ji pokoušejí zbrázdit první vrásky. Asi to také znáte.

Jak nejlépe odlamovat a aplikovat

Den za dnem jsem odlamovala skleněné ampulky, nasazovala pipetu, kapala, zapracovávala poctivě francouzskou efleráží. Ale musela jsem to chvilku trénovat. Ampulky vyžadují trošku cviku. Na odlomení skleněného vršku naštěstí v balení člověk najde nástavec, díky němuž se nepořeže.

Co pak? Nasadit pipetu. Byla to výzva! Ze začátku jsem přiloženou pipetu nasazovala příliš nalehko. Z ampulky doslova vylétla. Musíte si počkat, dokud neuslyšíte takové zacvaknutí, jako když špunt zapadne do odpadu, pokud tedy ještě pamatujete gumové špunty. Pak ampuli obrátíte a setřesete tekutinu do pipety. A kapete. Nejlépe přímo na obličej, řekla by Gerneticienne, ale já do dlaně. Ve skleněné ampuli jsou dva mililitry tekutiny. Měla by přesně vystačit na jedno použití – obličej, dekolt a krk. Ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, ráno jsem dokázala vstřebat jen dvě třetiny ampule. Zbytek večer. Musela jsem při každé rutině aplikovat postupně. Přenést na obličej, zatlapkat a nechat zcela vstřebat. A dokola.

Osvobozená pokožka

Pleť byla ihned osvěžená a spokojená. Konzistence séra uhnízděného v ampulce je totiž vodová a má expresní hydratační účinek. Dodává pocit svobody a pohody. Znáte tu ranní masku rozespalosti. Člověk vytlačí své tělo z postele na povel budíku, ale ještě není dost při smyslech, údy se mu nekoordinovaně komíhají, hlava je totiž stále rozespalá. Na to mám dva léky. Prvním je cvičení. Druhým je ranní kosmetika. S ampulemi Lift Express to byl náležitý zážitek. Kdybych se tak probouzela každý den, rozhodně bych neprotestovala. Naopak. Na náladě Lift Express přidává. Jednak pro ten pocit, který si s ním každé ráno (potažmo večer) člověk užívá, za druhé pro to, co se s vámi děje, když se díváte do zrcadla. A to nemusí být ani kouzelné. Prostě si jen na ta slova myslete: „Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je tu dnes zase o ampulku krásnější!“ Et voilà. Jste to vy. Jsem to já.

Lift Express koná s rychlostí závodníků F1

V praxi to vypadá, že pokožka 30+ nabere každičké ráno vítr do plachet, nebo hydrataci do buněk, abych byla přesnější. A ta se v pokožce drží až do večera. Pleť jako by byla po celý den napájená jako hortenzie nebo petúnie v Japonsku. Tam se jim daří, protože jejich křehké kráse svědčí vyšší vzdušná vlhkost. Hydratační efekt vypíná vrásky, linky, aktivní látky pleť napumpují energií. A rychlost, s jakou se to děje, by mohla být oceňovaná i ve Formuli 1. Po pravdě neznám žádný kosmetický prostředek, a to se recenzování a průzkumu trhu věnuji už šest let, který by uměl své účinky projevit tak rychle. Tedy až do objevení ampulek Lift Express. Líbí se mi, že nejen vláhu dodává, ale zápolí i s únavou, zašedlostí a mdlostí pokožky. Linky se před touto kouzelnou tekutinou jen krčí, aby následně byly z povrchu půvabné ženské či charismatické mužské tváře vyhnány do exilu.

Po týdnu jsem zrušila návštěvu u plastického chirurga

A po týdnu? Po týdnu jsem se na sebe dívala a byla spokojená. Nešlo jen o kondici pokožky, která vypadala zdravě jako z nějaké reklamní kampaně. Z fleku bych se přihlásila na konkurz! Proměnily se rysy ve tváři, tak trošku utiskované vrstvou sádlíčka a někdy potlačovaných emocí, které v mém případě působí jako jed, jehož důsledkem je únava životem. Ano, ve třiceti! Mám se co učit, ale než to natrénuji, může má vnější fasáda spoléhat na Lift Express. Zvedly se mi kontury kolem brady a čelistí, povytáhly se líce, zjemnění se podepsalo i na pokožce kolem nosu. Kdybych si bývala domlouvala jakýkoli zákrok nebo jen konzultaci u plastického chirurga, měla bych důvod ji bez mrknutí oka zrušit.

Sladkých dvacet pět a úvaha o povrchním štěstí s Lift Express

Jo, páni! Jako by mi znova bylo dvacet pět. Sladkých, nevinných, euforických. Minimálně moje tvářička to tak cítila, a dokonce tak i vypadala. Ubralo mi to mimo jiné také těch deset kilo, které jsem mezitím nabrala. Škoda, že jen v obličeji. Přesto si nemám nač stěžovat, právě naopak. Revoluce mezi přípravky pro ošetření pokožky, snadno a rychle, zázraky na počkání. Mám dojem, že pokud bych Lift Express náhodou propadla na každodenní bázi po dobu víc než dvou měsíců, bylo by mi zase deset. ???? Po poradě s Gerneticienne mi kúra dvakrát do roka stačí, když bych byla hodně zmlsaná, mohu si dát ještě třetí. No, co vám budu říkat, chuť mám, vždyť je to taková dobrota, která mě odměňuje vyšším sebevědomím, jež vyvěrá z možná povrchně vypadajícího uspokojení. Zenové mistry a krásu nitra uznávám, ale cožpak si nemůžeme dovolit trochu toho povrchního štěstí, když žijeme ve složité a podivné době? Můžeme. Je na dosah. A tak si ho užívejte plnými doušky!

S láskou,
Kateřina z blogu Intuitive Diary