S GERnétic zvládnete i vánoční dárky na poslední chvíli

Milí čtenáři, připravili jsme si pro vás několik tipů na krásné vánoční dárky, které udělají radost vašim blízkým i vám. Do Štědrého večera zbývá ještě několik dní. Tak nadělujte harmonii krásy a zdraví.

Coffret Duo

Ve zlatavé cihličce se ukrývá dvojice produktů. Krém Synchro ve větším, 50ml balení a jeho parťák, krém na specifické ošetření pleti s obsahem 30 ml. A jaký Coffret Duo si můžete vybrat?

  • Duo Synchro + Immuno poslouží problematické pleti, která potřebuje nastartovat imunitu
  • Duo Synchro + Cytobi se bude líbit všem majitelkám a majitelům zralé pleti, která touží po luxusní revitalizaci
  • Duo Synchro + Nuclea si získá srdce lidí, kteří hledají zlepšení struktury pleti, zklidnění a mladistvou jiskru
  • Duo Synchro + Myo Myoso nadchne ty, jež si chtějí vychutnat zpevnění kontur a vypnutí pokožky tváře, krku i dekoltu
  • Duo Synchro + Vasco bude vítaným společníkem pro všechny majitelky a majitele citlivé pleti, jež má sklon k začervenání


Týdenní kúry v ampulích Lift Express a Tenseur Flash

Vypadá jako lahodná bonboniéra od francouzských chocolatiérů, ale ukrývá v sobě manu pro krásnou a vyhlazenou pokožku bez vrásek. Balení mimo sedmi ampulí pro každý den obsahují také odlamovací nástavec a pipetu, díky níž bude obdarovaná osoba moci přípravek aplikovat naprosto bez rizika poranění o tenké kosmetické sklo.

Ampule Tenseur Flash obsahují vysoce hodnotné sérum, které mechanicky vypíná pokožku tváře, krku a dekoltu. Je určeno především pro pleť 40+, která začíná bojovat s hlubšími vráskami. Lift Express nadchnou obdarované od třiceti let. Působí nejen proti prvním vráskám, pokožku vyhlazují, ale také obnovují její jiskru a jas.

SPECIAL Coffrety

Tři sety, které ve svém nitru uchovávají trojici přípravků pro dokonalou péči o pleť. Pro odlíčení je v každém z nich zastoupeno výživné čisticí mléko Glyco. Následuje krok tonizace s přípravkem Fibro a poté cílená péče:

  • Krém Synchro pro důkladnou obnovu a regulaci fyziologických procesů pokožky
  • Krém Vital Transfer Visage pro obnovu pleti v předmenopauzálním a menopauzálním období, obsahuje totiž velice kvalitní fytoestrogeny
  • Lift Crème pro vyhlazené kontur kolem rtů, v očním okolí, linky na čele, krku či dekoltu

Něco pro muže

Mužská pleť je sice silnější, přesto vyžaduje účinnou péči. Doporučit jako vánoční dárek můžeme prakticky každý produkt z pánské linie. Ale pokud chcete vsadit na jistotu, s klidem v duši zvolte balzám po holení Baume Après Rasage nebo naši letošní novinku L´Homme. Balzám po holení patří mezi nejvyhledávanější přípravek. Pečuje o komfort čerstvě oholené pleti, navozuje příjemný pocit, předchází zarůstání vousů, zklidňuje, působí antisepticky a osvěžuje. L ´Homme je velice příjemný gelový krém, který udělá radost nejvíce mužské pleti 30+ nebo té, která je silně namáhána enviromentálními vlivy a stresem. Má lehkou konzistenci, mírně citrusovou vůni a ihned se vstřebává. Zklidňuje a pomáhá mužskou pleť zpevňovat.

Dárkové poukazy na salónní ošetření

 A když si nejste jisti, co svým blízkým vybrat, vsaďte na jistotu. V kosmetických salonech GERnétic zakupte dárkové poukazy na ošetření. Možná tak pomůžete těm, které milujete, vytvořit si nový návyk pro radost, krásu a zdraví.

A kde dárky i poukazy získat? Kontaktujte vaši Gerneticienne, která vám voucher na ošetření vystaví a také vám zajistí dodávku vybraných kosmetických produktů pro krásné sváteční dny. Rádi vám také pomůžeme v centrále GERnétic na tel. +420-235 325 659 nebo GSM: +420-602 501 191. Email: info@gernetic.cz

S láskou a přáním prožití krásných vánočních svátků,
tým GERnétic


.