Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Videonávod: Rituál ranní péče GERnétic v 5 krocích

Přinášíme Vám krátké video, jak na rychlou ranní péči o pleť s francouzskou kosmetikou GERnétic. Ranní voňavá chvilka s GERnétic znamená 5minutovou ranní péči o obličej, při které použijeme 5 přípravků GERnétic a zajistíme si tak krásnou pleť na celý den.

Dopřávejte své pokožce jednoduchý rituál v pěti krocích. Zajistí Vám zářivou pleť.

https://www.youtube.com/watch?v=8vygfJlXuoU

Rituál ranní péče GERnétic v pěti krocích: 

1. Péči zahájíme tím, že na navlhčenou pokožku obličeje naneseme a rozetřeme čisticí peelingový gel NETTOYANT GOMMANT MARIN. Cílem je osvěžení, vypnutí, vyhlazení pleti.
2. Po chvíli pleť tonizujeme stimulačním tonikem FIBRO. Důležitý krok k úpravě pH pokožky.
3. Na obličej, krk a dekolt naneseme zpevňující liftingový krém GER LIFT a jemnými doteky krém zapracujeme do pokožky. Pravidelným používáním dochází k vypnutí drobných vrásek a zpevnění kontur obličeje.
4. Na závěr nezapomeneme na denní krém BASE DE JOUR MARINE, který ochrání pokožku před vnějšími vlivy a lehce regeneruje.
5. K celkovému dobrému pocitu a dovršení voňavé péče si dopřejeme svěží niche parfém L´EXQUIS. Tento krátký rituál nám přinese krásnou pleť a dobrou náladu do nového dne.

  • Uvedené přípravky zakoupíte u kosmetiček spolupracujících s francouzskou kosmetikou GERnétic v Česku a na Slovensku https://www.gernetic.cz/salony/kosmeticke-salony .
  • Inspirujte se péčí pro zdravý půvab s vynikajícími výsledky a staňte se fanoušky francouzské kosmetiky GERnétic na Facebooku anebo na Intsagramu.
  • Poslouchejte podcasty Na vlnách krásy GERnétic.