Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Vtančete do roku 2021 něžnou salsou francouzské efleráže

Věříme, že tento rok bude výjimečný, zlomový a úspěšný. Věříme, že pro vás bude o spokojenosti,
radosti a štěstí! Rádi vám připravíme zážitky, díky nimž se tato slova ve vašem slovníku objeví častěji,
protože spokojenost a štěstí v duši i na těle budete intenzivně prožívat. GERnétic totiž na českém
trhu letos slaví krásné jubileum 25 let! A proto jsme se rozhodli, že vám ten letošek pomůžeme
roztančit v rytmu autentickém, osobním, láskyplném a nadčasovém, abyste s námi kvetli nejen další
čtvrtstoletí! Leden a únor se ponesou na vlnách něžné rumby, nejpomalejšího latinského tance, který
vyjadřuje láskyplné spojení protikladů. Ba dokonce kosmetická masáž, francouzská efleráž by se dala
charakterizovat jako něžný tanec rukou, který se proplétá s půvabem vaší tváře. Aby vám dodal
energii, aby vás polaskal, abyste si dopřáli nerušenou chvilku zdravé sebelásky.

Život je bohatý díky protikladům

Dalo by se říct, že letošek odstartoval turbulentně, přesně dle zásady, chce-li člověk bohy rozesmát, má jim představit své plány. To nás vede k zamyšlení. Opravdu je třeba držet si tempo velmistra ve stepu, který jen málokdy zpomalí? A dá se vůbec taková rychlost dlouhodobě zvládnout? Pravdou je, a v tom se shodneme i s mnohými průzkumy předních domácích i světových institucí, které se zabývají otázkou propojení fyzického a duševního zdraví, že lidské bytí je kouzelné svými protiklady. Ty jsou stejně hodnotné. Stoprocentní pracovní nasazení potřebuje odpočinek. Hluboká relaxace potřebuje aktivitu. A tímto oscilováním dodáváme každému dni jedinečnost. Je to umění nastolit rovnováhu, přizpůsobit se, vnímat své potřeby a vyhovět volání vnitřního hlasu. Přestože žijeme ve společnosti, která je charakteristická lineárním vnímáním času, jsme bytosti cyklické. Kůže se obnovuje během 28 dní, buňky celého těla se dokola regenerují a obměňují. V cyklech žijeme – den se střídá s nocí, zima s jarem. Naše těla jsou si těchto dokola opakujících se změn vědomá. Pojďme tedy obohatit momenty, kdy se věnujeme odpočinku, tajemstvím krásy – francouzskou efleráží.

Když dotek dokáže více, než jen pohladit

Když vejdete do kosmetických salonů GERnétic, můžete své duši důvěřovat, že našla na výsost relaxační oázu, kde se odevzdáte do rukou profesionálních kosmetiček, které svými doteky dokážou téměř zázraky. Nechte se pohodlně uložit na lehátko, zavřete oči, vnímejte vůně, tiše znící relaxační hudbu a doteky. To jemné, pomalé zapracovávání účinných přípravků s využitím lehkých kompresních pohybů celou plochou dlaní, prstů a jejich bříšek pomáhá prokrvovat pokožku a prohřát ji. Tyto pohyby, které nazýváme francouzskou efleráží, pozitivně ovlivňují receptory uložené v kůži. Již první uvítací tah a prodloužený kompresní dotek na obličeji, krku i dekoltu vám navodí příjemný klid a uvolnění, které se rozlijí do celého těla.

Psychologie pohlazení – i hormony štěstí reagují na haptické podněty

Technikou francouzské efleráže je postupně ošetřen obličej, dekolt i krk, a proto se uvolnění ještě prohlubuje. Kůže je totiž zcela výjimečný orgán, který je schopný pomocí transmiterů komunikovat se všemi vnitřními orgány včetně mozku. A tak velmi promyšlená technika francouzské efleráže a teplé ruce kosmetičky ovlivňují nejen naši krásu na povrchu těla, ale zcela jistě, a to je potvrzeno i odborníky z oblasti psychologie, pozitivně ovlivňují naše vnitřní prostředí. Postupně rozvolňují svalovou tenzi, tiší psychické napětí, redukují stres, snižují krevní tlak, zpomalují tlukot srdce.

„Příjemný dotek dokáže dokonce tišit bolest. Měkké doteky napomáhají vylučování důležitých hormonů štěstí – endorfinů a oxytocinu, které jsou zásadní pro naši duševní pohodu a příliv energie. Během ošetření se zcela poddejte této ojedinělé chvíli, hluboce si ji prožijte a nebraňte spánku. Odborně vyškolené kosmetičky Gerneticienne jsou na hluboký spánek svých klientek zvyklé. Spánek bude pro váš odpočinek a uvolnění velmi důležitý. I během něj bude váš mozek vnímat konejšivé doteky a reagovat na ně posílením imunitního systému,“ zdůrazňuje Alena Kimlová, hlavní kosmetička GERnétic.

Ojedinělý způsob kosmetického ošetření je spojený s aplikací vysoce aktivních produktů a navozuje stav absolutní relaxace a pohody. Hloubkově působící biologický účinek zapracovávaných látek pomáhá řešit vnitřní nedostatky organismu, umožňuje účinnější asimilaci přírodních účinných látek, což se projeví upevněním zdraví a navenek omlazením a zkrášlením. Hluboká relaxace vám přinese novou energii do života, radost a vitalitu.

Vyzkoušejte rovněž ošetření celého těla francouzskou efleráží-drenáží, neboť to je ještě silnějším a hlubším zážitkem a povzbuzením vašeho zdraví.

Přejeme vám, abyste o sebe pečovali s láskou a měli odvahu si dopřát víc

Můžete nám důvěřovat. Za krásných 25 let na českém trhu jsme proškolili více než 2 000 profesionálů, naše síť čítá přes 300 aktivních salonů pracujících výhradně s výjimečnou kosmetikou značky GERnétic a získali jsme si srdce tisíců spokojených klientek a klientů, kteří přípravky této luxusní profesionální kosmetické péče považují za svůj každodenní rituál odpočinku: „Příběh GERnétic je o výjimečnosti a odvaze, která nás nese výš a dál. Společně žijeme příběh zakladatele značky Dr. Alberta Laporta, který je o úctě k lidem, hlubokých znalostech a profesionalitě Gerneticienne, o nadčasových produktech, které předběhly svým složením a účinky dobu, je to o velké odpovědnosti nás všech, aby se stále více žen a mužů cítilo dobře ve vlastní kůži,“ uvádí Ing. Andrea Trčková, výkonná ředitelka LK SERVIS, generálního zastoupení GERnétic pro ČR a SR.

Přejeme si, aby se kvalitní sofistikovaná kosmetická péče stala nezbytnou součástí harmonického životního stylu, abyste se díky ní cítili lépe, protože má tu moc značně ovlivnit kvalitu života. Je to totiž nejen o dotecích těla, ale také o uvolnění mysli.

S láskou,
tým GERnétic