Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Bon Jour 2016

Nové vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic se zaměřuje především na péči o dekolt a poprsí a řešení pigmentových skvrn. Dozvíte se v něm, proč je dobré o sebe pečovat a navštěvovat kosmetické salony.

Doporučujeme si přečíst velký rozhovor s majitelem českého a slovenského zastoupení GERnétic panem Mgr. Ladislavem Kavanem. V letošním roce slaví jeho firma 20 let působení na trhu. V rozhovoru se dozvíte, jak vznikl příběh kosmetiky GERnétic a Ladislava Kavana, kam řadí prioritu kosmetické péče a co na to všechno jeho rodina. Celý rozhovor se nám však do Bon Jour nevešel, proto v plném znění si ho můžete přečíst na www.gernetic.cz/o-nas/rozhovor-s-majitelem/

ODKAZ NA ČASOPIS V ONLINE VERZI

V Bon Jour opět nechybí ani křížovka. Zasoutěžit si můžete o skvělou podzimní novinku krém Crème GG.
Ve spolupráci s Nakladatelstvím Smart Press jsme pro vás připravili slevu na knížky z tohoto nakladatelství, které jistě stojí za vaši pozornost. Odpovíte-li správně na soutěžní otázku na str. 37, můžete vyhrát jednu z kuchařek o raw stravě.

Příjemné počteníčko a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Tým GERnétic