Bon Jour 2017

„Není krásy bez zdraví,“ to je motto Dr. Alberta Laporte zakladatele Laboratoires GERnétic Synthèse. Je to také motto nového letního vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic.

Dozvíte se v něm, proč každé roční období vyžaduje jinou péči o pokožku, jak nám pleť stárne a také, že GERnétic umí úspěšně řešit kožní nedostatky. Najdete zde i články věnované mužům a péči o jejich pleť.

Doporučujeme si přečíst velký rozhovor s prezidentkou Laboratoires GERnétic Synthèse Madame Anou Laporte, která byla pro svého chotě Dr. Alberta Laporte velkou oporou a inspirací při vývoji kosmetiky GERnétic. Paní Laportová dnes řídí celosvětovou značku, která má zastoupení ve více než 50 zemích světa. V článku se mj. dozvíte, jak probíhá výzkum a výdoj dnes, když už Dr. Laporte nežije.

ODKAZ NA ČASOPIS V ONLINE VERZI

GERnétic podporuje nový projekt na získávání dárců krve „Smrt nemá šanci“, jehož patronkou je herečka Bára Mottlová. Proč a kde můžete krev darovat i Vy, se dozvíte v článku na str. 30-31. V Bon Jour opět nechybí ani křížovka. Zasoutěžit si můžete o skvělý liftingový krém Lift Crème.

Ve spolupráci s firmou www.francie24.eu jsme pro vás připravili slevu na nákup francouzských specialit a také soutěž na str. 33.

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.