Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Klientský časopis Bon Jour

Bon Jour 2021

Připravili jsme pro vás jubilejní 10. vydání Bon Jour 1/2021, klientského časopisu francouzské kosmetiky GERnétic. S radostí pro vás připravujeme každý článek, aby vás inspiroval v péči o sebe samé, aby každý váš den byl příjemnější. Příběh GERnétic je o odvaze a výjimečnosti, která nás nese výš a dál. Přejeme si, aby i vaše každodenní příběhy byly výjimečné, abyste se cítili dobře ve vlastní kůži a mohli šířit radost ostatním.

Bon Jour 2020

Setkávám se s mnoha inspirativními ženami. Jsou sebevědomé, zkušené a krásné. Vyzařuje z nich energie, nadhled. Mají smysl života, který si náležitě vychutnávají. Do takového stavu musí žena dozrát a také na sobě hodně pracovat. To, jak se cítíme, jak vše prožíváme, záleží na nás samotných. Vše máme v hlavě. Pozitivní sebemotivace, důvěra v sama sebe a velká odvaha, vše nás posunuje dál. A pokud dokážeme naši mysl občas i uvolnit, aby načerpala novou sílu, cítíme se báječně.

Bon Jour 2019

Každá jsme jiná. A to je dobře. Každá vnímáme svět kolem nás jinak, máme rády jiné barvy, chutě i muže… Svět je pestrý, a to je dobře. Co máme ale asi společné je, že se rády cítíme „být ženou“. Které z vás neudělá radost, když se za vámi někdo otočí anebo vám rovnou řekne, že vám to sluší, že vypadáte báječně. A jak že to děláte. To jistě každé ženě či dívce přidá na sebevědomí. Je to hezký pocit.

Bon Jour 2018

Ráno se probudit, cítit se šťastná, spokojená a krásná, mít plno energie a vitality… to si jistě přejeme každá. Nic však není v životě jen tak. Proto, abychom se cítily dobře „ve vlastní kůži“ je potřeba něco udělat. Připravili jsme pro vás rady a doporučení, co pro sebe můžete udělat a jaké jsou doteky kosmetiky GERnétic v salonní i domácí péči.

Bon Jour 2017

„Není krásy bez zdraví,“ to je motto Dr. Alberta Laporte zakladatele Laboratoires GERnétic Synthèse. Je to také motto nového letního vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic.

Dozvíte se v něm, proč každé roční období vyžaduje jinou péči o pokožku, jak nám pleť stárne a také, že GERnétic umí úspěšně řešit kožní nedostatky. Najdete zde i články věnované mužům a péči o jejich pleť.

Bon Jour 2016

Nové vydání časopisu Bon Jour od kosmetiky GERnétic se zaměřuje především na péči o dekolt a poprsí a řešení pigmentových skvrn. Dozvíte se v něm, proč je dobré o sebe pečovat a navštěvovat kosmetické salony.

Bon Jour 2/2015

Právě vyšlo podzimní číslo GERnétic časopisu Bon Jour. Je zaměřeno na péči o zralou pleť. Najdete v něm řadu cenných rad, nejen jak pečovat o krásu a zdraví, abyste se cítila dobře a byla plná vitality, ale také jak zvládnout menopauzu, posilovat imunitu, či kde se v kráse nejčastěji chybuje.

Bon Jour 1/2015

Hlavním tématem jarního vydání časopisu Bon Jour francouzské kosmetiky GERnétic je péče o mladistvou pleť a akné. Kdy začít s kosmetickou péčí a jak se o mladistvou pleť správně starat. Dočtete se zde, proč akné trápí nejen mladé, ale i ženy po čtyřicítce a jak dlouho trvá odstranění problému.

Bon Jour 2/2014

V zimním vydání časopisu Bon Jour 2/2014 přinášíme zajímavé informace o tom, že i v kosmetickém salonu nebo doma si můžete vychutnat jedinečné tělové procedury.

Bon Jour 1/2014

Představujeme Vám nový časopis „BON JOUR“ (v překladu z francouzštiny znamená bon jour - dobrý den). Kosmetika GERnétic je bohatá na informace, a proto jsme se rozhodli ještě více podpořit komunikaci formou vlastního časopisu.