Bon Jour 2021

Připravili jsme pro vás jubilejní 10. vydání Bon Jour 1/2021, klientského časopisu francouzské kosmetiky GERnétic. S radostí pro vás připravujeme každý článek, aby vás inspiroval v péči o sebe samé, aby každý váš den byl příjemnější. Příběh GERnétic je o odvaze a výjimečnosti, která nás nese výš a dál. Přejeme si, aby i vaše každodenní příběhy byly výjimečné, abyste se cítili dobře ve vlastní kůži a mohli šířit radost ostatním.

Rok 2021 se nese ve znamení 25 let úspěšného působení značky GERnétic na českém trhu. Za tu dobu si GERnétic zamilovalo mnoho profesionálů a spokojených klientek a klientů. Oceňují holistický přístup v péči o pokožku, jemnou vůni a příjemnou texturu přípravků, široký sortiment a především, že každá klientka nebo klient je pro nás jedinečná/ý a každé salonní ošetření je sestaveno na míru kondici pleti. Více se dočtete v rozhovoru s Mgr. Ladislavem Kavanem, majitelem generálního zastoupení GERnétic pro český a slovenský trh, na str. 8-9.

Ikonický krém Synchro oslavil v loňském roce 50 let existence. Milujeme ho všichni a bez tohoto krému si již neumíme péči o nás samé ani představit. Více v článku hlavní firemní kosmetičky a školitelky GERnétic Aleny Kimlové na str. 10-11.

Hýčkáme vás ve více než 300 salonech po celém Česku i na Slovensku. Odborně doporučujeme domácí péči o obličej i celé tělo. Společně tak dosahujeme skvělých výsledků při řešení krásy i odstranění dermatologických problémů. Vážíme si spolupráce se všemi proškolenými Gerneticienne, lékaři, pracovníky lázní a spa, vážíme si našich klientek a klientů a také všech ostatních, kteří šíří dobrou pověst nadčasové kosmetické značky GERnétic. V rozhovoru na str. 18-19 nám Ing. Petra Kalců, ředitelka Lázeňského domu Perla v jihomoravské Lednici přiblížila, proč je péče GERnétic v těchto lázních tak oblíbená.

Vaše spokojenost s přípravky GERnétic a vaší pletí je pro nás tou největší odměnou. Protože lidé s rozzářenou zdravou pletí jsou smyslem našeho poslání.

Inspirujte se při čtení časopisu Bon Jour. Přináší řadu zajímavých článků, tipů na domácí péči o pokožku a rozhovory s našimi partnery, se kterými je radost spolupracovat. Opět nechybí ani oblíbená křížovka o přípravky GERnétic.

Toto jubilejní vydání Bon Jour je věnováno především Aleně Kimlové jako poděkování za všechny báječné texty a věrnost francouzské značce GERnétic. Za celou redakci jí přejeme hlavně zdraví a radost z každého dne. Poděkování patří také Mgr. Dominice Bučkové, Mgr. Veronice Pavlisové, RNDr. Zuzaně Pokutové a Václavě Perglerové za koordinaci každého vydání časopisu Bon Jour, autorské texty, grafiku a tisk.

Á la beauté, naši milí čtenáři a fanoušci francouzské kosmetiky GERnétic.

Ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

za tým GERnétic a redakci Bon Jour
Ing. Andrea Trčková
výkonná ředitelka LK SERVIS/GERnétic
šéfredaktorka Bon Jour