Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Bon Jour 2020

Setkávám se s mnoha inspirativními ženami. Jsou sebevědomé, zkušené a krásné. Vyzařuje z nich energie, nadhled. Mají smysl života, který si náležitě vychutnávají. Do takového stavu musí žena dozrát a také na sobě hodně pracovat. To, jak se cítíme, jak vše prožíváme, záleží na nás samotných. Vše máme v hlavě. Pozitivní sebemotivace, důvěra v sama sebe a velká odvaha, vše nás posunuje dál. A pokud dokážeme naši mysl občas i uvolnit, aby načerpala novou sílu, cítíme se báječně.

V GERnétic jsem naučila hýčkat svoji mysl a také tělo. Odměnou mi je, že se při mé náročné práci cítím skvěle a mám zdravou pleť. Podobný pocit mají všechny Gerneticienne. Záleží nám na našich klientkách a klientech, aby se i oni cítili dobře, aby měli opečovanou pleť. Jsou naší vizitkou a smyslem našeho bytí.

Užívejte si služeb kosmetických salonů GERnétic po celém Česku a na Slovensku. Zažijete něžný dotek výjimečných přípravků francouzské kosmetiky GERnétic. Inspirujte se při čtení našeho časopisu Bon Jour.

Nové vydání časopisu Bon Jour je zaměřeno na péči o pokožku v období menopauzy. Rozhovor nám poskytla prof. Zdenka Ulčová-Gallová, DrSc., mezinárodně uznávaná vědecká pracovnice a lékařka. V oblasti snížené plodnosti páru je jedinou odbornicí v ČR, která se tématu věnuje z pohledu gynekologie-porodnictví a klinické imunologie. Rozhovor s herečkou Nikol Kouklovou Heřmánkovou, ambasadorkou půvabu GERnétic, vám prozradí, čím je Nikol výjimečná a jaké má herecké plány do budoucna. Nechybí ani poradna hlavní kosmetičky GERnétic Aleny Kimlové na téma menopauza a substituční léčba a poradna dermatoložky MUDr. Aleny Pčolové, která popisuje, jaké jsou nejčastější problémy na pokožce u žen v menopauze a u mužů v andropauze. Několik článků je věnováno péči o pleť muže v domácí i salonní péči. I pro naše drahé polovičky je péče o vzhled, zdraví a celkové pohodlí stále důležitější. V Bon Jour najdete opět křížovku a soutěž o hezké ceny.

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.

Andrea Trčková a tým GERnétic