Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

KOSMETICKÝ MANUÁL: Jak dostat do formy paže i dekolt

Sezóna dovolených se blíží. Možná právě uvažujete, jak změnit svou každodenní rutinu, abyste podpořili kondici a dobré držení těla. Vybrali jsme pro vás tři videa našich oblíbených trenérek, která vám mohou přinést inspiraci, jak cvičením pozvednout poprsí a zpevnit paže i zádové svaly. Každý den cvičení věnujte chviličku a uvidíte, že za dva týdny už začnete spatřovat první výsledky. Vydržte do letních dovolených. Proměny si všimne určitě i okolí. A co teprve ten pocit volnosti pohybu či pocit, že se můžete z plna plic, mnohem hlouběji, nadechnout. To stojí za vyzkoušení.

Nedávno jsme uveřejnili článek o ošetření poprsí v salonu. Mimo to je však dobré do své rutiny zařadit používání specifických produktů GERnétic a pohyb, který cíleně formuje partie, jež zodpovídají za krásná ňadra – tedy paže i svalový korzet celého trupu včetně zádových svalů. Ne každému se ovšem chce vydávat se kvůli cvičení do fitness centra. To není překážkou. Trénink doma postačí. Jen, prosíme, dbejte na svůj zdravotní stav, a pokud si nejste jisti, že je pro vás cvičení vhodné, raději tyto aktivity konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Koboko Fitness vás rozpohybuje s úsměvem

Usměvavá, milá a pozitivní mladá dáma s čokoládovou pletí vás bude provázet YouTube kanálem Koboko Fitness. Specializuje se na cvičení, u kterého se trochu zadýcháte a zapotíte, ale zároveň si jej maximálně užijete. Nečekejte tvrdou dřinu, ale spíše přístup, který si může každý adoptovat na míru své kondici a náladě. Doporučujeme si její videa pouštět, když se vám nebude chtít nic dělat kvůli stresu či smutku. Roztančí a rozežene svým přístupem každý stav trudomyslnosti, kdy byste měli chuť prostě jen zalézt do peřin a lenošit.

https://www.youtube.com/watch?v=uEUGSQ3zsTI&t=8s

Cestujte, poznávejte, hýbejte se se Susanou Yabár

Susana Yabár, která cestuje po celém světě, je zároveň skvělou koučkou. Z každého místa, které navštíví, natáčí krásná videa zaměřená vždy na specifický typ tréninku – jednou je to cardio, poté posilování, jednou jsou to záda, jindy bříško. My jsme ale pro vás dnes vybrali sestavu na pozvednutí poprsí a zpevnění dekoltu. Susana je nesmírně inspirativní a její videa člověka vždy plně vtáhnou do děje. Jedním z prvků, který nás pokaždé dokáže dostat do rytmu, je výběr hudby. Navíc jsou všechny klipy perfektně sestříhané a kromě vlastního těla s nimi poznáte i svět.

https://www.youtube.com/watch?v=pvaFz-sNWh4&t=3s

Boho Beautiful nejen o józe či eleganci, ale především o něze k sobě samým

Představitelka kanálu Boho Beautiful Juliana je půvabná mladá jogínka, která kombinuje prvky jógy s efektivním tréninkem. Neděste se toho, jak pokročilá je. Každý její pohyb vypadá jako vystřižený ze žurnálu, ale to proto, že vášeň a pravidelnost dělají mistra. Sama tvrdí, že je dobré si vždy najít tu svou optimální cestu, na které se cítíte dobře, poznáváte se a také posouváte své hranice – s respektem ke svému tělu i duši. Mezi jejími videi najdete řadu těch soustředících se na to, jak pomocí pohybu redukovat stres a napětí. My jsme zvolili jiné, zaměřené na zpevnění a formování paží, přičemž pozitivním efektům neuniknou také zádové svaly a hrudník.

https://www.youtube.com/watch?v=r1FNRH-mG2E&t=1s

Všechna videa jsou v anglickém jazyce, ale nemusíte se bát, každá z trenérek vám vše názorně ukáže a provede vás s úsměvem celou lekcí. Navíc si můžete procvičit jazyk na nadcházející dovolenou, ať už je to výlet do severských států nebo pobyt u moře.

A pokud vás nebaví cvičit samotné, zlákejte kamarádku či kamaráda a motivujte se navzájem.

S láskou,
bloggerka Kateřina a tým GERnétic