Slovenská verze e-shopu kosmetiky GERnétic bude spuštěna v řádu několika dnů. Zákazníky ze Slovenska proto prosíme o objednávání zboží prostřednictvím e-mailu info@gernetic.cz.

Děkujeme za pochopení tohoto dočasného opatření.

Tým GERnétic

Bon Jour 2018

Ráno se probudit, cítit se šťastná, spokojená a krásná, mít plno energie a vitality… to si jistě přejeme každá. Nic však není v životě jen tak. Proto, abychom se cítily dobře „ve vlastní kůži“ je potřeba něco udělat. Připravili jsme pro vás rady a doporučení, co pro sebe můžete udělat a jaké jsou doteky kosmetiky GERnétic v salonní i domácí péči.

GERnétic nejsou jen přípravky, je to životní filozofie, která vás může provázet na každém kroku od ranních proměn krásy až po ulehnutí ke spánku. Abyste se cítily lépe.

ODKAZ NA ČASOPIS V ONLINE VERZI

V novém vydání časopisu Bon Jour se dozvíte, jak probíhá diagnostika pleti v salonu, zda může mít povaha člověka vliv i na vizáž, nebo že zdravé stravování je cestou k lepší náladě. Nechybí ani poradna šéfkosmetičky GERnétic Aleny Kimlové na téma „jak napravit škody po neopatrném vymačkávání“ a poradna dermatoložky MUDr. Aleny Pčolové „jaké jsou nejčastější infekce na obličeji“.

Od genetičky RNDr. Lucie Benešové, Ph.D. se dozvíte „co ukrývá vaše DNA“ (str. 32+33) www.umeniDNA.cz Doporučujeme si přečíst rozhovor s bloggerkou Kateřinou (str. 10) http://intuitivediary.com/a bloggerkou Petrou (str. 11) http://www.justbeyourself.cz/. Obě s kosmetikou GERnétic spolupracují a moc hezky nám pomáhají šířit filozofii této jedinečné značky široké veřejnosti.

Kosmetika GERnétic podporuje vzdělávání dětí z pěstounských rodin. Pro letošní rok jsme ve spolupráci s Nadačním fondem Rozum a Cit připravili charitativní projekt „Aby krása duše mohla rozkvést“. Děkujeme všem, kteří na projekt přispějí a pomohou tak třem dívkám z pěstounské rodiny Markových (str. 34).

V Bon Jour opět nechybí křížovka a také soutěže o ceny připravené ve spolupráci s Genomac výzkumným ústavem (str. 32+33) a kytkožroutkou RNDr. Janou Vlkovou (str. 36) www.kytkykjidlu.cz

Příjemné počtení a ať je každý váš den báječný a BON JOUR.